Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały ogród - to mnie wciąga!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały ogród - to mnie wciąga!!

Lamaze 09:54, 19 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
Margeritka napisał(a)
Pięknie,pięknie ,pięknie a na piwonie musisz znaleźć miejsce.Widzę moja ukochana trawkę,wszyscy mówią,,ale ci uschła ,,a ja się śmieję.


dokładnie, ja też wiele razy słyszałam, że uschła
____________________
Moje ogrodowe puzzle
kasia_w 10:16, 19 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Lamaze napisał(a)


dzięki za odwiedziny
Co do szałwii to nie mam pojęcia, szukałam po prostu szałwii omszonej i jest. 2 krzaczki mam z zeszłego roku i one są obecnie bujniej kwitnące, sztywniejsze, bardziej zwarte. 2 tegoroczne z kolei bardziej się rozczapierzają na boki. Zobaczymy, czy w przyszłym roku będą inaczej wyglądać.

Trawy - ta brązowa to turzyca włosista, w głębi rozplenica japońska.


Polecam szałwię Caradonna, jest piękna! łatwo poznać- ma ciemne łodyżki i super intensywny kolor. Forum bardzo zachwala. Ja tez kupiłam różne ale ta jest the best. No jest teraz w casto we wro
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 10:17, 19 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920


Like it!

Lamaze napisał(a)
i na koniec dzisiejszego zalewu zdjęć - szersze ujęcia z góry



____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 10:17, 19 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
się zdublowałam, ale napiszę- jest super !

Lamaze, czy to ja podsunęłam co tawułkę na przedpłocie? Bo teraz główkuję nad swoim...

Cofnęłam się - tawuła tam była zawsze
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Lamaze 10:27, 19 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
kasia, szałwie mają ciemne łodyżki i intensywne kwiaty, może to te właśnie. Ale do Casto podjadę - będzie na ciebie

Tawułka pojawiła się na przedpłociu razem z czerwonymi klonami, wczesną wiosną tego roku.
____________________
Moje ogrodowe puzzle
gabriela_kra... 10:58, 19 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Noooo fajnie jest

Jak mi się marzy już soczysta zielona trawka i cudne nasadzenia. Zazdraszczam cudnych żurawek, fajne masz kolory, bosko

A rabatę przydymioną różem też tworzę u siebie, mam już hortki Vanilla Fraise, rozchodniki...będzie cudnie u nas
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Lamaze 11:11, 19 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
gabriela_krajewska napisał(a)
Noooo fajnie jest

Jak mi się marzy już soczysta zielona trawka i cudne nasadzenia. Zazdraszczam cudnych żurawek, fajne masz kolory, bosko

A rabatę przydymioną różem też tworzę u siebie, mam już hortki Vanilla Fraise, rozchodniki...będzie cudnie u nas


dziękuję
Moja rabat przydymiona na razie jest bardziej rdzawa, ale zobaczymy jak się będzie z czasem zmieniała.
____________________
Moje ogrodowe puzzle
kasia_w 11:16, 19 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Lamaze napisał(a)


dziękuję
Moja rabat przydymiona na razie jest bardziej rdzawa, ale zobaczymy jak się będzie z czasem zmieniała.


A mi wyszła bardziej czerwona. Czekam na wybuch kwiatów, ale ślimaki przeszkadzają i mszyce.Będą różne wariacje tej rabaty
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Lamaze 11:17, 19 cze 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
kasia_w napisał(a)


A mi wyszła bardziej czerwona. Czekam na wybuch kwiatów, ale ślimaki przeszkadzają i mszyce.Będą różne wariacje tej rabaty


a która to u Ciebie?
____________________
Moje ogrodowe puzzle
iwka 12:22, 19 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jak ładnie u Ciebie!
Te turzyce włosiste to zimują? ja jakoś nie mam szczęścia to takich, kilka razy już miałam i po zimie kaput. Może to jakieś inne były?

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies