Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

Kasial 14:04, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj Olu. Przybiegłam się przywitać, po długim czasie hibernacji.
Widzę, że planujesz. Też muszę zacząć na nowo planowanie. Mnie to również nie wychodzi. Co wątek, co coś podczytam nowego, mam mętlik w głowie. Musze chyba robić na bieżąco. Pomysł i natychmiast realizacja.
No i teraz znowu spodobał mi się dereń Elegantissima, i co? I chcem Dzięki Ola, dzięki Ania
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 14:10, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Oo,Kasia Ciesze sie ze Cię wyciągnęłam z norki I od razu się przydałam z dereniem-z-ktorym-nie-wiem-co-zrobic Jak miło
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 14:36, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
No chyba mnie myślami ściągnęłaś
Dereń hmmm... uwierz mam dla niego miejscówkę hehe w ogóle czego ja nie chcę. niby ogród duży a za mały, odwieczny problem ogrodnika, no w moim przypadku ogrodnik to duże słowo, może początkujący rozgrzebywacz ziemny
na derenia znajdziemy pomysł
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 14:48, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A ja dziś trochę popieliłam Ale łapki zmarzły!! Tylko okrągłą rabatkę dałam rade zrobić. Ale zaraz lepiej mi sie na nią patrzy I czubeczki przebiśniegów przejrzały
Kupiłam trochę nasionek już. Ogórki, sałatę, szczypiorek, rzeżuchę, rzodkiewkę, didiskusa i lewkonię letnią.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 14:59, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ja w grudniu kupiłam bób na ten rok i właśnie muszę dokupić parę nasion. Chcę marchew, szpinak, sałatę, rzodkiewkę, kilka buraków, botwinę, brokuły, kukurydzę, słoneczniki, selera, szalotkę, bakłażany, paprykę i pomidorki koktajlowe. Mus szklarnię zmontować pewnie połowa z tego dojdzie do skutku
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 15:01, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No własnie - jeszcze pomidorki do kupienia!! Planuję w donicy na tarasie

I wiosenno-ogrodowy wianuszek:



I drzewko

____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 15:04, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ola pieliłaś dziś? Twarda jesteś ja ma dzisiaj dzień śpiocha, siedzę w robocie i zamulam. Co prawda czuję łikendzik, ale to dopiero za godzinkę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 15:15, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Piękne są Twoje wyroby wianuszkowe
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 15:27, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Inna opcja i porównanie z poprzednią:





Miskanty od lewej, sunkist i dwie inne (jakie?), rh (jeden czy dwa jeżeli bylyby to CW?), miskanty, reingold, kuliste coś (co?). Niżej od lewej - cztery hort ogrodowe, białe i różowe - tawułki arendsa, inne (jakie?) nie rzędami tylko grupkami mniejszymi, i obwódka hosty.

PS. Ta rynna to tak tymczasowo...
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 15:29, 16 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasial napisał(a)
Ja w grudniu kupiłam bób na ten rok i właśnie muszę dokupić parę nasion. Chcę marchew, szpinak, sałatę, rzodkiewkę, kilka buraków, botwinę, brokuły, kukurydzę, słoneczniki, selera, szalotkę, bakłażany, paprykę i pomidorki koktajlowe. Mus szklarnię zmontować pewnie połowa z tego dojdzie do skutku


No Ty to plany nasionowe masz niezłe Ja już nie będę tak szalała z warzywami. Za dużo miałam. Nie przerabiałam
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies