Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pompą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pompą

ane3ka 10:07, 08 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Jagodaa napisał(a)


Tytuł jest fajny, bo dwuznaczny, wygląda na żartobliwy.

Ja np. przy moim się zastanawiałam, czy nie urażę części osób, które może nie do końca odczytają humor w "przyziemności" . Ale co tam .

Ja właśnie bardziej "przyziemnie" myślałam. Jakoś nie przeszła mi przez głowę ta dwuznaczność.
W życiu nie miałabym na myśli pompy jako czegoś robionego z wielkim hukiem, choć może i huk to był przy robocie. Ale nie pompa. Mój ogródek jest mały, skromny, biedny.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 10:08, 08 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Margarete napisał(a)
Witaj Aniu,
świetny tytuł na wątek - świetny ogród - piekne kompozycje roslin, ta zimna wolorze lawenda i srebrne iglaki wspaniale konewniują z innymi roslinami o cieplejszym odcieniu zieleni oraz z białym budynkiem, szaro-srebrna kostką - śliczne fotki - a poza tym masz takie jak najbardziej "ogrodowiskowe" zestawienia...sa kulki bukszpanowe, sa hortensje, trawy, rozchodniki z jezówkami, zurawki i tulipany sadzone w kepach...pieknie jest juz a może byc jeszcze piekniej !
Pozdrawiam i zaznaczam do obserwacji!

Margarete, bardzo dziękuję za odwiedziny i za tyle ciepłych słów pod kątem mojego ogródka.
Mam nadzieję, że czasem będziesz zaglądać.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 10:11, 08 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
iwonaal napisał(a)
Powiem, że nie wiedziałam czyj to wątek.

Iwonko, ja o Tobie pamiętam, ale jak doczekałam się właściwego pudełka, zrobił się czwartek, a w czwartek wysyłać nie ma sensu. Tym bardziej, że ja na pocztę mogę jechać wieczorem. Ale żurawki mają się dobrze, bo są w jednej kupie w wiadrze.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 10:15, 08 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Ja od dwóch dni ryję jak kret.
W środę zrobiłam sobie "wykopki". Wcześniej, bo stonka mnie zżerała. Wykopki z 8 kartofli trudno nazwać wykopkami, ale uzbierałam 2 kosze kartofli. Jakoś bardzo mnie cieszy ro zajęcie, pomimo bólu pleców.

Wczoraj posadziłam 12 różyczek i 3 hortensje. Zostały mi jeszcze 3, w tym 2 to grubsza robota, bo trzeba przesadzić rh.
Różyczki są maleńkie, ledwo je widać. Kpiłam jako NN, ale za 4,80zł za sztukę, więc biednie. Jak się nie ma kasy, to trzeba mieć cierpliwość Zobaczymy co z tych różyczek wyrośnie, ale póki co podobają mi się tam bardziej niż żurawki.
____________________
Ania - Ogród z pompą
iwonaal 11:04, 08 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Aniu ok. dziękuję.
____________________
Zakochana w ogrodach
Milka 16:57, 08 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zachwyca mnie kolorystyka domu i bieli, oczywiście, jak na raptusa Anię, pięknie ci w ogrodzie poszło
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
martaibartek 18:42, 08 sie 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Aniu jestem na bieżąco Wróciłam z krótkiego urlopu, a tu taka zmiana
____________________
ewakatowice 18:46, 08 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Aniu, przyzwyczaiłaś się do tego, że jesteś posiadaczką „Ogrodu z pompą”?
Zdjęcia byś pokazała swojego cudownego ogrodu!
Pozdrawiam Aniu!
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ane3ka 22:30, 08 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Milka napisał(a)
Zachwyca mnie kolorystyka domu i bieli, oczywiście, jak na raptusa Anię, pięknie ci w ogrodzie poszło

Dziękuję po stokroć. Z tego wszystkiego to dom na zewnątrz też mi się najbardziej podoba
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 22:30, 08 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
martaibartek napisał(a)
Aniu jestem na bieżąco Wróciłam z krótkiego urlopu, a tu taka zmiana

Cieszę się!
____________________
Ania - Ogród z pompą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies