Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Sebek 17:56, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do albumu rodzinnego powiadasz?

Na Pw mi chociaż prześlij
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 17:59, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kasiu moj pies to anioł hihi zeby jeszcze z toalety umiał czasami korzystać to by juz było idealnie )))) Fotkie Sebkowe tez mi sie podobaja Sebek po pracy a my od teściowej z Tarnowa i z drżącym sercem jechaliśmy co by chociaz pol godziny przed nim w domu byc )))


Kawa daj spokoj z tymi cenami katastrofa. Czasami w moim CO da sie cos taniej wyhaczyc rozplenice i jezowki no i zolte liscie drzew i taka pikna ta jesien bedzie ))) jak modrzew sie okurczaczy i mu liscie nie spadną za wczesnie to bedzie to moj ulubiony czas.


Chojna ciesze sie ze Ci sie podoba zwłaszcza oczami Sebka foty uroku dodają )))

Ryska Tobie rowniez miłego tygodnia zycze ))

Amelko no Tys przeciez chodzący dobry nastroj )) uwielbiam te Twoje telefony ))) zawsze sie człek odstresuje )))

Jazzy takie słowa w Twoich ustach to juz wygrałam ! /))))) buziol. Musze do Ciebie na składanie pergoli przyjechać nauki by mi sie przydały ))))

Justys szerokie kadry mowisz hihi u mnie to tylko dwa kawałki n i moniec w zasadzie ale postaram sie . No nikt u mnie od tygodni nie plewil zapytaj Sebka jak sie musiał męczyć zeby na fotach chwastów nie było ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 18:02, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Karolinka zawsze to troche odmiany bo same juz nudy i durs tak samo.

Nawigatorka ja Tys na bryle przyszła bos Ty bryki nie widziała hahaha na Sebka zas chciałaś looknac /)))

Sebek hahaha nie wiem czy dasz rade patrzec hahah ))) albo Ty w krzakach albo ja z wypiętym tyłkiem ech ten paparracji sensacji szukał )))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 18:26, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
wszystko miałam zdrowe dopóki nie przyjechał Sebek i nie zdiagnozował ))






jak wiecie co jej zrobic to prosze piszcie ) Topsin moze byc?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Moniq 18:27, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Jolus mam takie samo zdanie jak Jazzy masz niesamowite wyczucie laczenia roslin; co nieco zgapism
____________________
beskidzkie marzenie
lojalna_ 18:31, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
pojechalam do zurka atam było wszystko co chciałam rozchodniki matrona szukajcie hihi w trawie tych olbrzymow i piekne rozowe zawilce. Kupiłam tez trzy molinie KF sa przy tarasie i beda mnie osłaniac ) azurowo ))



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 18:32, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Moniq napisał(a)
Jolus mam takie samo zdanie jak Jazzy masz niesamowite wyczucie laczenia roslin; co nieco zgapism


bardzo mi miło czytac takie słowa )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Moniq 18:39, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
lojalna_ napisał(a)
pojechalam do zurka atam było wszystko co chciałam rozchodniki matrona szukajcie hihi w trawie tych olbrzymow i piekne rozowe zawilce. Kupiłam tez trzy molinie KF sa przy tarasie i beda mnie osłaniac ) azurowo ))




Ale dobroci pokupilas. Gdzie ten zurek na slasku jest? Moze tez uda mi sie sprobowac
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 18:40, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
lojalna_ napisał(a)
wszystko miałam zdrowe dopóki nie przyjechał Sebek i nie zdiagnozował ))






jak wiecie co jej zrobic to prosze piszcie ) Topsin moze byc?


A co za chorobsko? Ja myslalsm ze to siuski mojej psiny tak dzialaja
____________________
beskidzkie marzenie
lojalna_ 18:43, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Moja psina nie siuska wiec raczej badziewie jakies sie przypałetało/

Zurek jest w Swierklancu ))

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies