Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 11:48, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Net hahah ) ja Ci tutaj specjalne fotki zrobiłam platanów z miskantami i tylko dwa dni mnie nie ma i juz opiernicz dostaje hahha ales Ty wymagająca /))))) za duze to forum swojego watku nie potrafie ogarnac ...a pogoda sie robi musiałabym zaraz cebule zaczac sadzic a nie przed kompem siedzieć. Buziak mocny ))

Blebal ciesze sie bardzo )) zreszta sama wiesz jak serce rosnie ze nie tylko na, sie podobaja nasze mini ogrody )) pozdrawiam milutko ))


Edyta nie czaruj mnie tutaj ) Twoja piekne bogate i oryginalnie wymyślone zakatki sa tak sliczne ze nie ma co ich zmieniać /))))). Ja napewno Ciebie bym chetnie u siebie czesciej widziała , dobrze ze przynajmniej jest telefon )))) ubodobania mamy okazuje sie coraz bardziej zbliżone ))) jak gardło lepiej .?


Amelka Nett Edka buziaki /))))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:51, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
agata19762 napisał(a)
Jola jeszcze bardziej kocham trawy po obejrzeniu Twoich fotek. Twój ogród wygląda bardzo dojrzale. A w sumie taki młodziutki.
Piesek z pluszakiem przezabawny. Muszę sprawić coś mojemu.



Agatko tak miło ze zaglądasz ja ostatnio do kilku ogrodow wpadłam jak po ogień i niemal czasu u Ciebie mam ogromne zaległości . Moj pies kochany jest ale staramy sie zachowac proporcje i traktować go jak piesa a nie dziecko i mysle ze wszyscy na tum dobrze wychodzimy ))) buzka
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:57, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Agatko trawy to moja słabość moze dlatego ze lubie jesien )) maja swoj urok i szczerze mówiąc chociaz brakuje mi czesto różnorodności to nie przeszkadza mi ze grają u mnie pierwsze skrzypce tak ogromnej przewadze /))) dziekuje to miłe co piszesz ))

Malgol to jakis klej ktory miał trzymac gipsowa zaprawę ale u mnie takie wstrząsy górnicze ze juz w kilku miejscach mam pęknięcia . U nas nie ma na to rady . Ciesze sie ze Ci sie podoba .

Edytko przeca my sie znamy nie od dzis /)))) Ty o mnie wiesz sporo ))))

Aga Makao . Zawsze to u mnie trwa bo ja stercze i mysle ale czasami jest miły dla oka efekt )) buzka )
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:01, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Basiu miło Cie widziec dziekuje )

Nicol no wreszcie jestes . Czekam jak co roku na Twoje cudne klony juz sie przebarwily? Co roku pewnie cusniejsze ech zazdraszczam :€€ a ambrowce u Twojje mamy ? Fajne ?

Łukasz sezon krotki ) ale oświadczenie składam ze Ty rozpoczniesz u mnie kolejny z rewizyta )). Pozdrawiam cała Twoja rodzinkę )))

Marzenko juz jestem i zas zamieszanie )) buzka ciesze sie jestescie )))

Agatko juz jest juz jest , pomarancz sie wreszcie pojawił i cieszy oczy )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:04, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Małgosiu zaraz ide sadzic koniec pisaniny i do roboty trzeba sie zabrac )))

Kasiu bardzo mi miło dziekuje /)))

Nett kochana )) jak Ty mnie pilnujesz wieczorkiem zajrzę do Was teraz cebule ide sadzic buzka .

Sebek ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:07, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kuba napisał(a)
Jola gdy patrzę na zdjęcia Twojego ogrodu to serce zaczyna mi bić mocniej, chyba z zazdrości piękny każdy zakątek i każdy kadr


Ewciu ech tak mnie na wspominki wzięło ostatnio u Magosi jak pokazała rabate ktora u niej pierwszy widziałam i twojego ambrowca i Ewki konewki i Edzi ogrod czas leci troche nas przybyło ) musze priv do Ciebie skreśli wieczorkiem ))) cis sie w tej jesieni nostalgiczna zrobiłam ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:09, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Borbetka napisał(a)
Idę powąchać mojego grujecznika. Czy są odmiany niepachnące?



Nie wiem czy sa takie odmiany ale roznie z tym zapachem dziewczyny pisza pozostaje mi tylko sie cieszyc ze moje pachną czego i Tobie zycze ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:13, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Rench napisał(a)

Przyznaj się,że ten powojnik,to jeszcze z lata.....



Reniu hihi specjalnie dla Ciebie moj powojnik z przebarwiajacym sie grabem ) wiesz uwielbiam je te kwiaty sa cudne )



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
12:13, 22 paź 2016
czytam o pachnących grujecznikach ...troche ci zazdroszczę zapachu ... mojego wysiudałam bo mnie juz wyprowadził z równowagi ...ale to widac był jakis wadliwy model....pozostaje mi obejść sie smakiem ...bo juz i tak nie zamierzaam gujecznika u mnie sadzić
malgorzata_s... 13:03, 22 paź 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Idziesz w ogród? jak dla mnie za mokro i za zimno Twardzielka jesteś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies