Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Margarete 14:44, 21 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zaglądam ?
Sadzisz cebulowe ? Miłego ogródkowania w wekend - ma byc słoneczko
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
kasiek 18:17, 21 paź 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
lojalna_ napisał(a)


No to ja też zacytuje bo warto - pieknie i jak dopracowane - wow!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Nett 19:43, 21 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Jola gdzie Ty się podziewasz?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Sebek 19:50, 21 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Właśnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rench 01:23, 22 paź 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
lojalna_ napisał(a)

Przyznaj się,że ten powojnik,to jeszcze z lata.....

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kuba 07:12, 22 paź 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Jola gdy patrzę na zdjęcia Twojego ogrodu to serce zaczyna mi bić mocniej, chyba z zazdrości piękny każdy zakątek i każdy kadr
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
lojalna_ 10:46, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Omelko no to czeka Cie faktycznie zmiana , mam nadzieje miła wymiana /)))) pytałam u Ciebie o duze drzewo zaraz zerkam co odpisałas bo mam swoje przypuszczenia ......jutro niedziela i zaraz wspominam nasze fajne spotkanie )))


Justys hahha nowe wiadomosci bo jeżdzę tam co drugi dzien zas cos grzebią na parkingu hahah ale u nas to norma ze zadko sie udaje za pierwszym razem cos dobrze zrobic ale miejsca jest duzo , tylko nie sobota i niedziela bo te dni to nawet pięciu parkingów nie obrobią )) Lubie ten sklep jak gupia ach zeby ten jeden )) Justys buzka /))))


Margarete jak ja lubie jak piszesz u mnie tyle ciepełka przynosisz w te pochmurne dni , tak miło sie czyta ))) wiesz ja jestem ogrodnikiem drugi rok i teraz rozumiem wiele slow ktore kiedys słyszałam, to były jakies szyfry dla mnie a teraz mam klucz i widze o czym ogrodnicy rozmawiali i rozumiem sformułowanie ze sezon krotki oj zgadzam sie juz za latem tspesknie chociaz ja z tych ktorzy uwielbiają jesien dla mnie ta pora roku jest cudna . Daje urok , nostalgie i oddech ciepełko kominka i miłego napoju )) kocyk i spacer po liściach oj bardzo lubie /)))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:08, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Polinko dzieki bardzo /)) wbrew pozorom rosliny miło zaskakuja i szybko rosna /)))) Twoje foty bardzo nas z G moim zachęciły do wyprawy w gory ) tesknie za takimi widokami )

Leonku kochana jestes nie wiesz jak sie ciesze ) Trawiszcza numer jeden jak ja lubie te liściory /)))) Ciekawa jestem Twoich nowych kuchennych rewolucji az mnie ściska ))))

Amelka jaka ja mam słabość do Ciebie to tylko Ty wiesz hahah co ja bym bez Ciebie zrobiła ))ja całe zycie ze mnie złośnica to wyjaśnia wszystko !!! Buziol

Anitka dziekuje pieknie , połechtało mnie nikt jeszcze mnie tak nie skomplementował. Bardzo Cie mało ostatnio , jakies jesienne inspiracje by sie przydały )))

Marzenko teraz licze na piekna niedziele tak zapowiadaja bo cebule jeszcze w reklamówkach /))). Szukam sposobu na moj " jesienny ogrod" zeby w okresie czerwcowym tez było na czym oko zawiesic , po inspiracje musze u Ciebie pobuszować bo to u mnie martwy czas. No i Nigry u mnie ciagle na tapecie )))

Ivo ja z tych co szczescia mieli duzo robiąc wieksze przerwy ...dlaczego sama nie wiem, teraz ulgę czuje bo przesadzac nie musze. W zasadzie prawda jest taka ze ja je chciałam tej wiosny ID wywalić i seslerie tam posadzic ale kiedy Siaka wykupiła cała seslerie i czekałam na kolejny przydział odmieniło mi sie hahh i zostały /))) ale seslerie mus miec tylko miejsca coraz mniej u mnie /))) dIekuje za miłe słowo )))


Tosiu jak milutko Cie widziec ) słoneczko Ty nasz zas beda fotki /))))


Ani Ma aj jak Ty działa dziewczyno jak perszing /)))) jak ja przeczytałam ile Ty masz latek to szczeka mi z zawiasów puściła )) Piekna i zdolna ja to mozna taka kumulacje od natury dostac ) Aniu buziam i sciskam mocno )))


Gosiu Ty dobra duszyczko zapewni Ci sie odwdzięczy )) ja je bardzo lubie moze dlatego ze u nie ten jeden wyglada dobrze i nie choruje. Ciesze sie ze Ci sie układ podoba )) tez musze nad nimi popracować )) ciesze sie ze mnie odwiedzasz bardzo )))


Kawa dziekuje bardzo Ty masz rowniez zajefanie jak ten szpaler posadziłam to zielen u Ciebie cudna ))) tylko ciagle tego klona szukam u Ciebie hahahah


Asiu najlepsze jest to ze poznaliśmy sie z Edytko jak juz miałyśmy w tej same firmie zamówienia złożone hahah )) w koncu kupilismy w dwoch roznych miejscach przęsła ale wyglad pozostał ten sam. Zasługa Edytki sa nasze czapeczki na słupkach ona znalazła firme i to juz uczyniło całosc fest podobna ))) i taka to sytuacja ....





____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:16, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewciu moj grujecznik pachnie bardzo mocno )) a te dwa jak przyjechały to nawet moj G czuł zapach i nie mógł uwierzyc ze to pachną te drzewa )))) masz tam tyle miejsca ? Bierzesz to rozwiazanie pod uwage?

Ewciu plusem tych drzew sa duze liscie i dlatego wydają sie takie geste /)) fakt ze od maja do lipca bardzo przybrały , pojecia nie mam co im tak posłużyło chyb aktora przekompostowana bo sypałam tak w tum roku chyba 10 worków w tym miejscu )))
Moj ambrowiec chyba faktycznie wolnej sie zbiera ale wiesz w przyszłym roku jak sie juz zadomowią to zapewne sie odwdzięcza Ambrowce masz piekne co roku zapewne bardziej beda cieszyc )))

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Borbetka 11:26, 22 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Idę powąchać mojego grujecznika. Czy są odmiany niepachnące?
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies