Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Lukasz2013 22:11, 24 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
AsiaK_Z napisał(a)


Zaniedbałam wątek, w ogrodzie niewiele zrobiłam. Wieje pesymizmem i nudą

Elu potrzeby są wielkie, do zrobienia bardzo dużo, zrobione tyle co kot napłakał. Ciągle zaczynam "od zera". Troszkę skrzydła mi opadły. Podziwiam Wasze ogrody i czuję, że u mnie jednak nie będzie tak pięknie.

Ale... pracuję nad czymś nowym. Być może to jest światełko w tunelu - mam nadzieję, że to nie nadjeżdżający pociąg z przepaloną żarówką


Dasz rade. Ja dzisiaj po chyba miesiącu bez nowości postanowiłem wykonać nową rabatkę za huśtawką. I od razu lepiej na serduchu trzymam kciuki za pomysły i działania.
AsiaK_Z 22:13, 24 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Lukasz2013 napisał(a)


Piękniasty pozdrawiam



Miło widzieć Gości u mnie! Zapraszam
To prawda, dlatego go kupiłam To odmiana Dzieci Warszawy. W tej chwili kwiatów już nie ma, są jakieś "owoce". Może doczekam się, co z nich wyjdzie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 22:18, 24 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Mysza napisał(a)



O..O...O dobry pomysł
Macham.


Witam Cię Gosiu. Podsumowanie? Matematyka jest prosta 0+0=0. No nie chce być inaczej. Koniec podsumowania

Ale jako, że nadzieja matką mądrych inaczej, układam kolejne klocki, kombinuję, myślę co i jak, i... coś mi nie do końca wychodzi
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 22:23, 24 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
yolka napisał(a)
Halo, głowa do góry, będzie pięknie. Twój ogród i Twoje piękno - to najważniejsze. Pozdrawiam


Cześć Jolu! Ale dzisiaj u mnie ruch! Bardzo się cieszę. Serio. Jak już wcześniej napisałam, mam mały plan, projekt, nad którym pracuję. Nie wiem czy o to będzie TO, choć mam taką nadzieję.
O szczegółach narazie nie piszę, bo może cosik mi nie wyjdzie Ale jak już będzie wiadomo co i jak, pochwalę się. Dla mnie będzie to krok do przodu...
Pozdrawiam i zapraszam, choć póki co nudno u mnie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 22:59, 24 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
tak ja jestem stanowczo za brakiem logiczności takiego przepisu 50% urlopu na 50% pracy...to by był uczciwe , co nie ???


Ja jestem za
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 23:11, 24 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Zaniedbałam wątek, w ogrodzie niewiele zrobiłam. Wieje pesymizmem i nudą

Elu potrzeby są wielkie, do zrobienia bardzo dużo, zrobione tyle co kot napłakał. Ciągle zaczynam "od zera". Troszkę skrzydła mi opadły. Podziwiam Wasze ogrody i czuję, że u mnie jednak nie będzie tak pięknie.

Ale... pracuję nad czymś nowym. Być może to jest światełko w tunelu - mam nadzieję, że to nie nadjeżdżający pociąg z przepaloną żarówką


A ja proponuję Asiu zacząć od zrobienia porządku z trawnikiem i wytyczenia przyszłych rabat. Spróbuj odchwaścić tyle ile się da, zrobić wertykulację jesienią, podsypać piaskiem i dosiać trawę...tylko musisz poczekać na bardziej wilgotną aurę...proponuję zakupić półksiężyc do kancików (czyni cuda, nawet jeżeli trawa nie jest idealna, ja kupiłam w markecie (i to niekoniecznie ogrodniczym )....później tak jak proponuje Gierczusia zrobić spis z natury, zaplanować i powoli się zaopatrywać w chciejstwa.
Ja po trzech latach kcem zrobić małą rewolucję u siebie, ale na pewno zacznę od planów, nic na siłę....podstawa to cierpliwość i plan
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 23:13, 24 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Cześć Jolu! Ale dzisiaj u mnie ruch! Bardzo się cieszę. Serio. Jak już wcześniej napisałam, mam mały plan, projekt, nad którym pracuję. Nie wiem czy o to będzie TO, choć mam taką nadzieję.
O szczegółach narazie nie piszę, bo może cosik mi nie wyjdzie Ale jak już będzie wiadomo co i jak, pochwalę się. Dla mnie będzie to krok do przodu...
Pozdrawiam i zapraszam, choć póki co nudno u mnie


Oj, siem będzie działo?....buziaki...ja jutro idę tworzyć...oby pogoda dopisała
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 07:44, 25 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


[...]...proponuję zakupić półksiężyc do kancików (czyni cuda, nawet jeżeli trawa nie jest idealna, ja kupiłam w markecie (i to niekoniecznie ogrodniczym ).... [..]


To chyba będzie mój "przyjaciel". Ostatnio próbowałam zrobić kanciki łopatą - nie wyszło hehehehe choć łopata stara i "do ręki"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 07:45, 25 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Ja jestem za


Nooooooooo, co drugi dzień do pracy, albo co drugi tydzień? hmm druga opcja fajniejsza. Ale luuuuuuuuuuuuuz, szkoda, że tylko w sferze marzeń
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 09:12, 25 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Oj, siem będzie działo?....buziaki...ja jutro idę tworzyć...oby pogoda dopisała


No przynajmniej mam taką nadzieję, że wreszcie coś ruszy u mnie. Choć to na prawdę nie zależy ode mnie.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies