Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

inag 14:12, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witaj! Trafiłam do Ciebie od Agaty
...i jestem pod wrażeniem! Absolutnie wszystkiego! Mebelki - idealne, deszczownia - boska! Ciurkadełka w otoczeniu róż - co tu dużo mówić, no bomba po prostu! Rośliny i ich skomponowanie - równie piękne!
Bardzo mi się podoba wszystko!


Na koniec sobie zostawiłam, że bardzo mi przykro z powodu Twojego pupila.. Ja od zawsze mam zwierzęta. Każde z nich jest członkiem rodziny i wiem jak boli taka strata przyjaciela... Na pewno jednak miał dobre i piękne życie u Twego boku...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
dominika_ 16:31, 28 lip 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witaj, przepiękny ogród i zadbany, mebelki rewelacja- gratulacje za pomysł i wykonanie I poproszę o patent na tak piękną trawkę.

Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
czeresniowap... 12:23, 29 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
inag napisał(a)
Witaj! Trafiłam do Ciebie od Agaty
...i jestem pod wrażeniem! Absolutnie wszystkiego! Mebelki - idealne, deszczownia - boska! Ciurkadełka w otoczeniu róż - co tu dużo mówić, no bomba po prostu! Rośliny i ich skomponowanie - równie piękne!
Bardzo mi się podoba wszystko!


Na koniec sobie zostawiłam, że bardzo mi przykro z powodu Twojego pupila.. Ja od zawsze mam zwierzęta. Każde z nich jest członkiem rodziny i wiem jak boli taka strata przyjaciela... Na pewno jednak miał dobre i piękne życie u Twego boku...

Jejku! nie myslalam ,ze takie slowa od kogos, kto sam ma tak piekny ogrod jak Ty kiedys uslysze bardzo mi milo )
I dziekuje za te slowa otuchy. Odwiedzilam Twoj ogrod zwierzeta sa nieodzowna czescia twojego zycie , wiec mysle ze na prawde wiesz co czuje .
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:27, 29 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
dominika_ napisał(a)
Witaj, przepiękny ogród i zadbany, mebelki rewelacja- gratulacje za pomysł i wykonanie I poproszę o patent na tak piękną trawkę.

Pozdrawiam

witaj Dominiko Dziekuje ze doceniasz moje starania hi a patent na trawke to kosic , kosic , kosic , nawozic podlewac i kosic )) hi a taki szczegolowy to wlasnie u Agatki ,, Nadzieja na piekny ogrod ,, zostawilam ale to raczej w kwestii jak zasiadz zeby szybko i ladnie wzeszlo pozdrawiam
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
dominika_ 13:04, 29 lip 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Już doczytałam, u mnie muszę to troszkę zmodyfikować bo gołej ziemi nie mam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
czeresniowap... 13:05, 29 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 13:14, 29 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 14:42, 29 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
takie kwiatki
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
inag 15:37, 29 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Obłędne!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:47, 29 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
czeresniowapomadka napisał(a)

I dziekuje za te slowa otuchy. Odwiedzilam Twoj ogrod zwierzeta sa nieodzowna czescia twojego zycie , wiec mysle ze na prawde wiesz co czuje .


Zwierzęta są dużą częścią mojego życia. Mam je od dziecka. Mieszkały ze mną chomiki, kanarek, koty, psy, żółwie, rybki. Każde z nich to członek rodziny. Robimy wszystko by było im z nami dobrze. Codziennie psocą, broją, bywają nieznośne a i tak nie wyobrażam sobie domu bez nich. Dokładnie wiem co czujesz bo już odeszło od nas kilka zwierzaków... Rok temu walczyliśmy o naszą przygarniętą kotkę. Ma ciężką padaczkę. Pierwszy weterynarz chciał ją uśpić. Na szczęście się nie zgodziliśmy i do dziś jest z nami choć codziennie i do końca życia już na lekach.. Podobno jak ktoś kocha zwierzęta to i lubi ogrody i rośliny
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies