Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

aage 08:55, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewkakonewka napisał(a)

A pięknie, ale chyba wolę słońce oglądać i nawet upały wielkie wolę od zimy ciepłej


Ja wiecznie doszukuję się pozytywnych cech w każdej porze roku...tak mam
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Ewkakonewka 09:13, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
A ja też, ale dla mnie pozytywną cechą zimy są święta, które uwielbiam, i rozpoczynam już przygotowania od Mikołaja , a to już niedługo
Druga pozytywna cecha to to, że potem jest wioooosnaaaa , a za śniegiem i mrozem nie przepadam, tylko na obrazkach mogą być
A jesień to kolory niesamowite, nawet kwiaty w lecie mimo, że je uwielbiam nie robią takiego efektu jak szpaler przebarwiających się drzew Cmok
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
aage 09:15, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewkakonewka napisał(a)
A ja też, ale dla mnie pozytywną cechą zimy są święta, które uwielbiam, i rozpoczynam już przygotowania od Mikołaja , a to już niedługo
Druga pozytywna cecha to to, że potem jest wioooosnaaaa , a za śniegiem i mrozem nie przepadam, tylko na obrazkach mogą być
A jesień to kolory niesamowite, nawet kwiaty w lecie mimo, że je uwielbiam nie robią takiego efektu jak szpaler przebarwiających się drzew Cmok


Tyle dobrego można by tak wymieniać bez końca
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
anabuko1 09:19, 28 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ewkakonewka napisał(a)
A ja też, ale dla mnie pozytywną cechą zimy są święta, które uwielbiam, i rozpoczynam już przygotowania od Mikołaja , a to już niedługo
Druga pozytywna cecha to to, że potem jest wioooosnaaaa , a za śniegiem i mrozem nie przepadam, tylko na obrazkach mogą być
A jesień to kolory niesamowite, nawet kwiaty w lecie mimo, że je uwielbiam nie robią takiego efektu jak szpaler przebarwiających się drzew Cmok

To tak jak ja,Aby tylko przez listopad przejść, taki pusty, smutny.a potem mysli sie juz o Mikołaju, przygotowania do świat.Po Nowym roku, już coś w głowie ogrodowego w zakupach się plącze .Jest czas na lekturę ogrodową i rodzinę. Słodki odpoczynek
Tylko tej zimnicy i mroziw dużych nie lubię .

Pozdrowionka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
kamasja 09:20, 28 paź 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Świetnie,że są ludzie którzy doszukują się piękna we wszystkim...jesień pachnąca palącymi się ogniskami i szeleszcąca suchymi liśćmi pod nogami. Zima to skrzący się mróz i obrazy ,malowane na szkle a wiosna to cudowna soczystość zieleni młodych listków. O negatywnych aspektach nie napiszę bo...nie!
____________________
Z miłości do bukszpanów
Ewkakonewka 09:20, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
aage napisał(a)


Tyle dobrego można by tak wymieniać bez końca

Faktycznie bo jeszcze lubię liście grabić
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 09:22, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
anabuko1 napisał(a)

To tak jak ja,Aby tylko przez listopad przejść, taki pusty, smutny.a potem mysli sie juz o Mikołaju, przygotowania do świat.Po Nowym roku, już coś w głowie ogrodowego w zakupach się plącze .Jest czas na lekturę ogrodową i rodzinę. Słodki odpoczynek
Tylko tej zimnicy i mroziw dużych nie lubię .

Pozdrowionka

A ja w listopadzie bombki produkuję i jest fajnie buziaki słoneczne
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
aage 09:26, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewkakonewka napisał(a)

Faktycznie bo jeszcze lubię liście grabić


Widzisz jestem pewna, że można polubić każdą porę roku.
Listopad odpowiedni na produkcję świątecznych gadżetów
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Ewkakonewka 09:53, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
kamasja napisał(a)
Świetnie,że są ludzie którzy doszukują się piękna we wszystkim...jesień pachnąca palącymi się ogniskami i szeleszcąca suchymi liśćmi pod nogami. Zima to skrzący się mróz i obrazy ,malowane na szkle a wiosna to cudowna soczystość zieleni młodych listków. O negatywnych aspektach nie napiszę bo...nie!

Kolejny pozytywny człowiek hej, hej
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 09:56, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
aage napisał(a)


Widzisz jestem pewna, że można polubić każdą porę roku.
Listopad odpowiedni na produkcję świątecznych gadżetów

uwielbiam tą robotę, tak samo jak sadzenie, koszenie, grabienie i inne ogrodniczkowanie

I dziewczyny z rana pozytywnie nakręciły, teraz mi się micha będzie cieszyć do wieczora ja ja Was kofam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies