Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 12:51, 01 gru 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AniMa napisał(a)
Poodgarniałabym troche tego śniegu a bałwana to sama poszłabym lepić, - moje dziewczyny musiałabym namawiać


Przesłać Ci trochę? z chęcią się podzielę, bo mi stanowczo już wystarczy tyle co jest, a pada dalej

Moja córka twierdzi, że zima to jej ulubiona pora roku, dziś pewnie ściągnę ją do domu dopiero jak się ściemni.
____________________
Tu ma być ogród :)
anna_t 12:51, 01 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja też zazdroszczę śniegu, uwielbiam zimę
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AniMa 12:59, 01 gru 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Moje jak mają "jelonka" do ciągania sanek, to też ciężko do domu zapędzić...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
MirellaB 12:59, 01 gru 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Takiego śniegu to u mnie nie było.
Zazdroszczę. Kuba by chciał w śniegu pobuszować - ja też
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lindsay80 13:00, 01 gru 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
anna_t napisał(a)
ja też zazdroszczę śniegu, uwielbiam zimę


A ja i lubię (narty) i nie lubię (jazda autem, odśnieżanie).
Tym razem to taki chwilowy zryw, bo za kilka dni na być znacznie cieplej, oby na święta znowu tak ładnie się zrobiło, bo wtedy to taki klimat jest bezcenny i wszyscy na niego czekamy, nawet te złe strony zimy stają się nieistotne.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:02, 01 gru 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AniMa napisał(a)
Moje jak mają "jelonka" do ciągania sanek, to też ciężko do domu zapędzić...


takim jelonkiem to ja też czasem bywam, a potem wracam spocona jak mysz, ale co się nie robi, żeby dzieciom radość sprawić
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:05, 01 gru 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
MirellaB napisał(a)
Takiego śniegu to u mnie nie było.
Zazdroszczę. Kuba by chciał w śniegu pobuszować - ja też


Biorąc pod uwagę jakie zimy ostatnio mamy to dziś u nas jakaś anomalia ma miejsce
Mirella, nic tylko o wypoczynku w górach pomyśleć, moja córka zaczynała się uczyć na nartach jeździć mając 4 lata, teraz to już śmiga jak nie wiem.
____________________
Tu ma być ogród :)
AniMa 13:14, 01 gru 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
hihihi...albo jak "jelonek" na sanki siądzie i tez każe się powieść chociaż kawałek Moje już większe (13 i 9), to dają radę...tez mam radochę...i one...zwłaszcza jak mnie zwalą
Uwielbiam śnieżne zabawy: aniołki, bitwy na śnieżki...kiedyś jak byłam z metr mniejsza a śniegu metr więcej to były tunele i igla
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
anna_t 13:29, 01 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
lindsay80 napisał(a)


A ja i lubię (narty) i nie lubię (jazda autem, odśnieżanie).
Tym razem to taki chwilowy zryw, bo za kilka dni na być znacznie cieplej, oby na święta znowu tak ładnie się zrobiło, bo wtedy to taki klimat jest bezcenny i wszyscy na niego czekamy, nawet te złe strony zimy stają się nieistotne.

z tymi nartami to ci powiem ciekawostke, wiesz ze kiedyś na Cyprze na nartach jeździłam? serio pojechalismy na walentynki i tam na miejscu okazało się ze u nich w górach jeszcze śnieg leży! szok, musielismy wypożyczyć narty bo nie szykowaliśmy sie kompletnie na takie rzeczy i jeden dzien na narty tam poświeciliśmy abstrachując od tego ze ja nawet nie wiedziałam ze oni góry mają
ja to dziwna jestem bo mnie nawet odśnieżanie cieszy
u nas juz znowu zielono
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 14:27, 01 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I kolejny zimowy ogród...a ja z obornikiem włączyłam buziaki przesylam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies