Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 13:16, 07 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ren133 napisał(a)
Nie wiem jak to się stało, że przegapiłam tyle wpisów ... spore zakupy zrobiłaś ... ja nie mam u siebie żadnych warzyw ale myślę, że przydałoby sie coś wysiać jednak ... w planach mam też zioła ... też je wysiewasz u siebie?

PS Kołderka śnieżna u Ciebie to taki delikatny puszek ... u mnie zalega śnieg/lód jak skała to to jest za Chiny nie da się usunąć wiem co mówię bo próbowałam w jednym miejscu gdzie spadł śnieg z dachu na kostkę bukszpanową ... wszystko przygniecione czeka na roztopy ... pewnie do marca


Renia, zioła to ja już mam u siebie od kilku lat, tylko rosną sobie w miejscu, którego nigdy nie pokazuję.
Mam oregano, miętę, melisę, szczypiorek, kilka odmian szałwii, a tuż za płotem dużo pokrzyw

W tym roku będę musiała coś tam poprzesadzać i planuję wszystkie te zioła do jednej skrzyni przerzucić.

Takie zielniczki mogą być fajną dekoracją, musisz sobie te piękne szałwie zakupić!



____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:20, 07 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
W temacie wiosny - tylko tyle, niestety...





____________________
Tu ma być ogród :)
14:18, 07 lut 2017
Iwk4 napisał(a)
U mnie dziś znowu przypruszyło śniegiem. Ciągnie się ta zima, a i tak mało na wszystko czasu.
M ostatnio widział przebiśniegi, które zaczynają startować.


goń do w góry ....bo tam brakuje...stoki topnieją
14:21, 07 lut 2017
a zamawiasz w tym roku ciemierniki pełne?

ja czekam z niecierpliwością az zeszłoroczne zakwitną...już coś z ziemi nowego wychodziło ...ale mrozy dały rade i przemarzło

14:51, 07 lut 2017
lindsay80 napisał(a)


Nie ma szans raczej, ale luty szybko zleci.

Przypomniałam sobie, że miałam mojego wątpliwego serba pokazać jesienią, teraz to już wiadomo, że mam jednego trupa i trzeba kupić na podmianę.







nie kupuj!!

będe 4szt na wiosne wykopywać ...wyższe ode mnie....oddam za darmo masz blisko wiec pomyśl..... duże są ....ale wystarczy zeby szeroko odkopać i sie powinny przyjąć bezproblemu.


ren133 14:53, 07 lut 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Jeszcze w kwestii ziół ... wysiewasz czy kupujesz sadzonki?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anbu 15:34, 07 lut 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
W temacie wiosny jakiś akcent jest Edytko, to najważniejsze
Szkoda serba

Macham Ci mocno
____________________
Ania Ogród Ani :)
nawigatorka 17:59, 07 lut 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


teraz tylko płytki w garażu, a jeszcze chcę w domu drobiazgi zrobić co mi się przez zimę umyśliły
o widzisz też mam płytki od niespełna roku.jak to mówi nasza dasiadka-ameryka
Serba szkoda.
Sama szukam bo mi się chyba źródło skończyło a jeszcze 11 mi trzeba
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:01, 07 lut 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
U nas sadzonki ziół po 2,9 za doniczkę P12.Chyba nie warto siac.ja przynajmniej nie będę choć potzrebujemy będę prawie 200 sztuk do dekoracji.albo lepiej znaleźć w jakimś starym ogrodzie i sadzonkę przygarnąć.wiekszosc rozrasta się bardzo szybko
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 18:05, 07 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
lindsay80 napisał(a)
W temacie wiosny - tylko tyle, niestety...







Lubię temat wiosny Widzę, że masz bonus w postaci dwóch kwiatków
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies