Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Sebek 22:29, 06 lut 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lindsay80 napisał(a)


to byłby luksus!

Śnieg się stopił, w prognozach go już nie ma, za to mróz solidny i owszem.


Po -30 jesteśmy zahartowani
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lindsay80 22:36, 06 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Gdyby miał się powtórzyć ubiegły rok, to jeszcze niecałe 2 tygodnie do takich widoków



A troszkę później było tak



____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:37, 06 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Sebek napisał(a)


Po -30 jesteśmy zahartowani


nawet wyjścia nie mamy, musimy "brać" co dają
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:42, 06 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Czekam jak się zaprezentują ciemierniki kupione pod koniec lutego ubiegłego roku.







____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 22:48, 06 lut 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


domyślam się, że zakupy wirtualne, z odroczoną przesyłką, ale i tak wiadomo, że Ciebie nie przegonimy w pracach i planach
cisy kupione oczywiście.odroczonr do marca.przegonisz mnie z łatwością.wiesz czemu
Wiosna idzie mówię Wam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Agania 22:51, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26056
lindsay80 napisał(a)


Ja właśnie w zeszłym roku kupowałam sadzonki na targu, a teraz zachciało mi się samej naprodukować, zobaczymy jak to się skończy

Zapowiada się, że jeszcze cały luty będzie odpowiedni na szusowanie więc trzeba dbać o kolana
Ty pewnie masz na myśli alpejskie stoki.

Dużo przede mną...nie będę pisać u Ciebie, kuchnia się realizuje, aż się boję, może dasz jakieś rady przed realizacją, czuję w Tobie moc i bratnią duszę...o kolanach nie chcę nawet myśleć, lipa, szu szu w tym sezonie w Austrii, całkowicie mnie pochłania kuchnia..co jeszcze i przed czym możesz mnie ustrzec?

Ciemierniki zapowiadają się cudnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lindsay80 22:55, 06 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
cisy kupione oczywiście. odroczonr do marca.przegonisz mnie z łatwością.wiesz czemu
Wiosna idzie mówię Wam


no nie sądzę, ja też uziemiona będę przed kompem, a nie w ogrodzie.
Ale nie narzekam, dziś zaczęliśmy pierwszą inwestycję na ten rok, wprawdzie nie ogrodową, ale ważne, że coś się dzieje.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 23:04, 06 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Agania napisał(a)

Dużo przede mną...nie będę pisać u Ciebie, kuchnia się realizuje, aż się boję, może dasz jakieś rady przed realizacją, czuję w Tobie moc i bratnią duszę...o kolanach nie chcę nawet myśleć, lipa, szu szu w tym sezonie w Austrii, całkowicie mnie pochłania kuchnia..co jeszcze i przed czym możesz mnie ustrzec?

Ciemierniki zapowiadają się cudnie


ojej to ja tak się zgapiłam, że nic o kuchni nie wiem, pokazywałaś jakiś projekt?
Fotki z arboretum takie cudne były, że wybiły się na plan pierwszy. Nie chcę teraz czegoś palnąć, więc obiecuję, że uzupełnię swoje braki jutro i spróbuję pomóc
____________________
Tu ma być ogród :)
Madzenka 23:13, 06 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ciekawa jestem jak zakwitną Twoje ciemeirniki. Moze kupie sobie kilka na Gardeni? Tylko gdzie je posadze ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Jagodaa 07:20, 07 lut 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Trudno mi uwierzyć, ze w przeciągu dwóch tygodni jest szansą na nasze pierwsze krokusy... a ja tak czekam na nie w tym roku ☺. Ciekawe kiedy ta premiera u mnie nastąpi i czy cebule mi nie przemarzly w donicy.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies