Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Karol99 11:44, 11 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
lindsay80 napisał(a)
Madzia, Kasia, Tess, BusyBee, Karol, Gosia - dziękuję za wsparcie!
Na razie myślę, że te serby są do uratowania, obym się nie myliła.
A w trampolinie coś się poprostuje, jakieś rurki wymieni i powinno być ok - w każdym razie razem z mężem stwierdziliśmy, że taka duża trampolina podczas silnego wiatru jest sporym zagrożeniem, będziemy musieli dowiązać ją na stałe do słupków ogrodzeniowych na przyszłość.
Pierwszy raz mieliśmy okazję się przekonać jakim strasznym żywiołem może być wiatr - oby nigdy więcej!


Też myślę, że serby powinny przeżyć.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
lindsay80 11:55, 11 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Madzenka napisał(a)
Wspołczuję wichury, wiem co czułaś w trakcie i po... Łączę się w bólu... Serby przezyja!


Wiem, że w poprzednich latach Ty też zbierałaś meble ogrodowe po całym podwórku więc znasz to z autopsji.
Teraz to takie czasy, że nie wiadomo kogo i kiedy mogą doświadczyć te niechciane zjawiska pogodowe.

Też wierzę, że serby się po tym pozbierają.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 11:57, 11 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Karol99 napisał(a)


Też myślę, że serby powinny przeżyć.


Dużo osób tu ma podobne zdanie - mam nadzieję, że tak będzie.
Chyba serby nie mają wyjścia, muszą żyć!
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 22:01, 13 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jest tam ktoś
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Gabrysia_ 22:10, 13 lip 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Współczuję wichury,u mnie tym razem dużych strat nie narobiła,ale duzo nie brakowało a pawilon ogrodowy by do nieba odleciał,nie wiem czy jeszcze raz by taka wichurę wytrzymał!

Jak serby?
____________________
lindsay80 23:57, 13 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Jest tam ktoś


Właśnie dziś wróciłam po kilkudniowym wyjeździe.
Ogród zachwaszczony, jutro trzeba brać się do pracy.

Ale troszkę podglądałam u Ciebie historię "big love", fajnie, że jesteście nadal w sobie tacy zakochani
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 00:03, 14 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Gabrysia_ napisał(a)
Współczuję wichury,u mnie tym razem dużych strat nie narobiła,ale duzo nie brakowało a pawilon ogrodowy by do nieba odleciał,nie wiem czy jeszcze raz by taka wichurę wytrzymał!

Jak serby?


Mam nadzieję Gabrysiu, że się pozbierają po tych ekstremalnych wydarzeniach.
Razem z eMem kilka dni temu próbowaliśmy je lepiej ustabilizować, nawieźliśmy dodatkowej ziemi, niektóre wystarczyło podsypać inne osadzaliśmy troszkę głębiej.
Na szczęście temperatury znacznie spadły, trochę popadało, także tym razem pogoda jest po naszej stronie.

Dobrze, że u Was obyło się bez strat, bo już grad w tym roku miałaś.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 10:51, 14 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Właśnie dziś wróciłam po kilkudniowym wyjeździe.
Ogród zachwaszczony, jutro trzeba brać się do pracy.

Ale troszkę podglądałam u Ciebie historię "big love", fajnie, że jesteście nadal w sobie tacy zakochani

Tez mam tego trochę.

Musze chyba bardziej doceniać mojego M
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 11:19, 14 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zamówiłam dziś w końcu korę, testowałam różne frakcje i mimo, że wcześniej skupiałam się na drobnej, to zdecydowaliśmy się ostatecznie na średnią - w czwartek przyjedzie, bagatela 300 worków
Zakupiłam też bordery, więc można powiedzieć, że etap wykańczania rabat wkrótce się zacznie - plewienie doprowadza mnie do szału więc nie ma na co czekać!
____________________
Tu ma być ogród :)
BusyBee 11:51, 14 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
lindsay80 napisał(a)
Zamówiłam dziś w końcu korę, testowałam różne frakcje i mimo, że wcześniej skupiałam się na drobnej, to zdecydowaliśmy się ostatecznie na średnią - w czwartek przyjedzie, bagatela 300 worków
Zakupiłam też bordery, więc można powiedzieć, że etap wykańczania rabat wkrótce się zacznie - plewienie doprowadza mnie do szału więc nie ma na co czekać!


O litości 300 worków! to niezły koszt Ci powiem. Ja na nową rabatę ze 20 będę potrzebować + z 10 przynajmniej jeszcze, bo na innych rabatach trzeba uzupełnić- i to w sumie niemało...ale 300..ufff

A bordery będziecie wszędzie wzdłuż rakat wkopywać?
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies