Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 23:59, 28 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
polinka napisał(a)


Świetnie to wszytsko do siebie pasuje!



Dzięki Poli, cieszy mnie Twoja opinia, w końcu jesteś naszą forumową specjalistką od traw
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 00:05, 29 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wrobelki napisał(a)
Cudne przedłocie ( muszę seslerię mieć w ogrodzie ), lawenda u Ciebie taka wypasiona, a u mnie szkoda gadać poletko się nie popisało w tym sezonie. Ja mam VF w gwizdku w tym roku cudna jest. Na początku śnieżno biała, a kwiaty olbrzymy tylko mniej zwarte niż Limki. I pomyśleć że w tamtym roku chciałam je wywalić chyba straszenie rzeczywiście pomaga bo teraz mnie zachwycają


Sesleria jesienna to moja ulubiona spośród wszystkich seslerii. Ponoć brzydnie z wiekiem, ale wtedy jest prosty sposób, żeby ponownie odzyskała swój urok - podzielić i przyciąć.

Mnie też Vanilki oczarowały, żałuję, że za późno je odkryłam, bo może zamiast limek i Polar Bear tą odmianę bym sobie sprawiła na szpaler, no ale jest jak jest, zmieści się mi tylko jedna, za to zostawiłam dla niej bardzo dobrą miejscówkę
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 00:32, 29 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
U mnie mloda lawenda tez leży po deszczu ale mi to nie przeszkadza. Czy mi się wydaje po pinach czy temat ogniska wraca?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 08:11, 29 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Świetnie Ci wszystko rośnie a przedpłocie normalnie brak słów !
Gdyby nie rów... zgapiłabym wszystko bezczelnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
admete 11:06, 29 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812



E X T R A !!!!!!
bardzo mi się podoba

i kurcze dałaś mi pomysła co mogę u siebie zrobić
też posadzę trawy , u mnie pełno ludzi którzy chodzą na spacery z psami i żadne drzewka krzewy nie wchodzą w rachubę.......ale trawy powinny przetrwać




cudowne i ile kwiatuchów mają

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 11:12, 29 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
lindsay80 napisał(a)
Limki



I jeszcze jedno pytanko, kupiłam ta hortkę jako Vanilla Freise, ale w miarę rozkwitania kwiatostanów, mam wątpliwości czy to nie Pinky Vinky, ktoś podpowie?





tak wygląda teraz moja vanilka



____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
dominika_ 11:42, 29 lip 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
A ja tu sobie siedzę kilka dni po cichu u Ciebie w ogródku i zachwycam się widokami, ale schowana dobrze jestem to mnie nie znajdziesz
Pozdrowionka
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
alis 11:55, 29 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
lindsay80 napisał(a)


O to fajnie, że się u mnie zainspirowałaś, jakby co to służę wsparciem merytorycznym i polecam, bo na efekt nie musiałam długo czekać, a poza tym trawki były taniutkie

Z nieba zleciało dziś tyle wody, że biedna lawenda przytuliła się do kostki, żal mi jej ścinać bo zapach obłędny roznosi się na cały ogród, ale już widać, że tego wymaga.


Edytko jesteś bardzo skromną osobą, a ze wsparcia na pewno skorzystam Miłej soboty życzę
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
lindsay80 19:41, 30 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
U mnie mloda lawenda tez leży po deszczu ale mi to nie przeszkadza. Czy mi się wydaje po pinach czy temat ogniska wraca?


A kiedy ścinasz?

No coś tam się może wydarzy, zobaczymy, na razie taki okres, że ciężko coś zaplanować.
Ale piny bardziej w kwestii ławek były, bo ogniska nie planuję, tylko to palenisko, które niedawno kupowaliśmy tam stanie.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 19:41, 30 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
leon60 napisał(a)
Świetnie Ci wszystko rośnie a przedpłocie normalnie brak słów !
Gdyby nie rów... zgapiłabym wszystko bezczelnie


trawy się spisują na medal
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies