Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

polinka 17:15, 24 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Sebek napisał(a)
Coś czuję, że z tych wszystkich opcji to platany albo ambrowce wybierzesz


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 17:40, 24 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
A ja wam powiem jeszcze cos innego...wlasnie sohie przypomnialam ze chcialam te grusze drobnoowocowe co tam rosna ciąć na ekran........zonk
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Juzia 19:22, 24 paź 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38825
Kuba napisał(a)


Też mam i jakoś zdziwiona nie jestem



Ale bo rosną czy że nie rosną? Bo już się zgubiłam...
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 19:25, 24 paź 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38825
siakowa napisał(a)
A ja wam powiem jeszcze cos innego...wlasnie sohie przypomnialam ze chcialam te grusze drobnoowocowe co tam rosna ciąć na ekran........zonk


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
lojalna_ 19:27, 24 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Czamu zong ? Przeciez cala zime mamy na dyskusje ? Czy sadzic musisz jeszcze teraz ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
siakowa 19:43, 24 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Jola wolałabym już bo zawsze to na wiosne będą już ciut ukorzenione
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Zielona 21:05, 24 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Fajnie się czyta takie forumowe rozważania. Nie pomogę, bo wybór to jednak bardzo indywidualna sprawa.

Mogę tylko napisać, że masz rację w kwestii gęstości doorenbosów. One stanowczo nie są takie ażurowe jak zwykłe brzozy. I pokrój mają taki, jak piszesz: bardziej owalny niż stożkowy.
siakowa 21:46, 24 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Zielona napisał(a)
Fajnie się czyta takie forumowe rozważania. Nie pomogę, bo wybór to jednak bardzo indywidualna sprawa.

Mogę tylko napisać, że masz rację w kwestii gęstości doorenbosów. One stanowczo nie są takie ażurowe jak zwykłe brzozy. I pokrój mają taki, jak piszesz: bardziej owalny niż stożkowy.

Tak nie czesto u mnie cos poza klubokawiarnią

Ciesze sie ze potwierdzasz moje wiadomosci
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
babka 22:35, 24 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
siakowa napisał(a)
i dzieki Lindsay ciemerniki w promocji


Kasia ciemierniki wszystkie takie giganty są ? ile ten ma wzrostu ? Dziś sadziłam siewki, myślałam, że to niskie roślinki. Mści się, że nie poczytałam nic o nich ... :/
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Madzenka 09:10, 25 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
siakowa napisał(a)
Teraz swieci marzenko, swieci swieci mysle i mysle o tych drzewach i jezcze jeden argument -cien, brzoza nie da mi takiego mocnego cienia, co jest plusem wiosna i jesienia ale latem hmmmm po tym lecie to wszystko co daje cien jest fajne ale graby ktore stworza ekran szczelny juz o 16 17 latem zabiora mi slonce na ogrodzie wlasciwie w calosci...dla trawy super ale jak nastepne lato bedzie takie ze czlowiek bedzie szukal slonca? A brzoza da cien taki akutar ani nie za duzo ani nie za malo....tak gdybam...jak sie myle niech mnie ktos poprawi!!!
Mowisz ze graby fastigata nie traca lisci ??? Moze maja tam bląd w opisie bo wszedzie wszystcy pisza ze gubia...


Wg mnie fastigiaty tracą liscie ale zobacz co oni tu pisza....
http://www.zszp.pl/?id=30&nid=1192&lang=1
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies