Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 08:58, 31 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Madzenka napisał(a)
Pięknie geometrycznie u Ciebie, wszystko idelanie wyglada.

Graby za rok powala nas na kolana. Moje w tym roku tez marnie wygladaja przez szpeciele, pierwszy raz tak mam od 5 lat. Bede ostro walczyc od wiosny i mysle o oprysku kraina gdy sie zrobi jeszcze zimniej. Trzeba Mazana I Toszki popytać czy warto.

Podobała mi sie to korespondencyjna odnowa bilogiczna Napisz prosze na prive dawke i substancje czynna tej wit C. Mam pomysła

Jeśli chodzi o oprysk grabów teraz to z tego co pamietam to nie ma juz sensu bo nawet jesli cos zajijesz to jedno z kilku pokolen i pojedyncze sztuki. Szkoda kasy.

Jeśli chodzi o Wit C hahahaha ja się tym hobbystycznie interesuje jako pozostałość po chwilowym zawodzie nie mam takiej szerokiemu głębokiej wiedzy
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 09:48, 31 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)

po 30 to juz za póxno najlepeij przeciwdziałąć niz leczyc nieuleczalne :

To od Kiedy Ty Kasiu tych mazidel uzywasz? Bo domyslam sie ze przed 25 rokiem zycia to malo kogo na nie stac choc wiem ze skora.od.21 roku zycia sie starzeje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 10:02, 31 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Jakos jak skonczylam 25 wtedy swiadomosc wzrosla ze krem nivea nie wystarczy
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 10:06, 31 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
jalos napisał(a)
Kasiu, wpadłam zobaczyć co u Ciebie a załapałam się na cenne uwagi o kremach - wszystko pilnie zanotowałam, ale co z tego, skoro się nie zapobiegło to jeszcze się uleczy... ?

Rabaty wokół domu bardzo mi się podobają a i widoku z forntu na okolicę zazdroszczę

Tak uleczy operacja naciagającą zmarszczka tk tak jak blizna mozna ja tylko ciut zmniejszyc wypelnic itd
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
malkul 10:06, 31 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
kaj ten link do kosmetyków
?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
katiaxx 17:23, 31 paź 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Kasia - super proso i widze płyty masz porozrzucane w kamykach : - nie widziałam wcześniej dopiero teraz się cofnęłam, piękne masz rozplenice - ja znowu nie trafiłam z moimi - bo się tak ładnie nie przewieszają, są sztywniejsze i tworzą kulę.
i jestem w szoku że u Ciebie taka piękna jesień - bo u mnie raczej już mocny listopad
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Sebek 18:49, 31 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Skoro od 19 roku życia zaczynają zanikać włókna kolagenowe to znaczy, że ja już od dwóch lat tylko się starzeję...

No cóż, każdy dzień zbliża nas do śmierci...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
beata_m 22:46, 31 paź 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
no ja tu o kwiatkach przyszła poczytać a dowiedziałam się, że aż strach się kłaść bo jutro będę o dzień starsza uffff dobrze, że widoczków też trochę naoglądałam
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
ren133 14:30, 01 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
siakowa napisał(a)

Co się szczerzysz ?


bo kit nam wciskasz
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
waldek727 18:41, 01 lis 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
malkul napisał(a)
kaj ten link do kosmetyków?

A Tobie Gocha na co?
Jak skończysz 25 wiosen to dopiero będziesz zastanawiać się nad odpowiednimi kremami.
Teraz w zupełności wystarczy Ci kozie mleczko.
A tak na poważnie, to ja już od dłuższego czasu na noc po kąpieli stosuję deep moisture comfort balm i aktualnie nie zamieniłbym na nic innego. Tobie też polecam kremy Neutrogeny. Wspaniale się wchłaniają i są dostępne cenowo.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies