Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Żonkilowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Żonkilowej

Bella 23:20, 15 lis 2014


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
Witajcie

Mam naimię Izabela , mieszkam w pod Poznańskim Swarzędzu i od nie dawna jestem szczęśliwą posiadaczką ogrodu , a ponieważ podglądam wasze Forum zapragnęłam też do niego dołączyć aby czerpać od was inspiracje , wiedzę oraz dzielić się zwami moim zmaganiami przy jego tworzeniu . Mam nadzieję że znajdę tu przyjaciół którzy pomogą i doradzą mi przy tworzeniu mojego zakątku i miejsca na ziemi .


Pozdrawiam
Iza
____________________
Iza - Na Żonkilowej
Gardenarium 23:37, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Izo-Bello, jestem więc powitam jako pierwsza, właśnie wklejam w moim wątku jak zakwitała moja rabata w ciągu roku, od wiosny do jesieni. Zapraszam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bella 18:31, 16 lis 2014


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
Witaj Danusiu


Dziękuję serdecznie za przywitanie,twój ogród jest magiczny ,widać tam miłość i pasję ale też profesjonalizm i konsekwencję .Jesteś dla mnie absolutnie i bez apelacyjnie królową doskonalego smaku i jakości w ogrodzie .


Pozdrawiam

Iza
____________________
Iza - Na Żonkilowej
AsiaK_Z 18:46, 16 lis 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj na Ogrodowisku Krajanko. Mieszkałam kiedyś w Swarzędzu, bardzo miło wspominam.
Aby prościej do Ciebie trafić zrób link do Twojego wątku, w podpisie. No i pokaż zdjęcia, tu wszyscy kochają pismo obrazkowe
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Bella 19:11, 16 lis 2014


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
Moja przygoda z ogrodem tak na poważnie zaczęła się 5 lat temu ,kiedy wraz z mężem kupiliśmy działkę rekreacyjną ROD w pięknym leśnym zakątku ,przez 5 lat remontowaliśmy dom i urządzaliśmy ogród od podstaw ,ponieważ poprzedni właściciele zarośli dosłownie i w przenośni Mieszkaliśmy w bloku i każdy wypad na działkę był jak wyjazd na krótkie wakacje ,odpoczynku było mało ,pracy nie do przerobienia na bieżąco przez weeckend tak więc powoli rodził się w nas nie dosyt grzebania w ziemi ,budowania kolejnej narzędziowni ,skalniaka itd ...

Pokażę wam co stworzyliśmy wspólnie z mężem ,aż żal było to sprzedawać ale myśl o tym iż jest to dobry początek na rzecz domu z działką była silniejsza niż olbrzymi sentyment do tego miejsca

____________________
Iza - Na Żonkilowej
Bella 19:16, 16 lis 2014


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
Witaj Asiu,

Miło iż szybko odnajdują się tu krajanie ,z linkiem powalczę jutro ,dziś wrzucam foty mojej działki rekreacyjnej ,czyli tego co było a mój nowy nabytek czyli dom i działkę pokażę trochę pózniej ,ponieważ odzyskuje dane ze zdjęciami ,mały problem techniczny ,ale do rozwiązania


Pozdrawiam
Iza

____________________
Iza - Na Żonkilowej
Bella 22:09, 16 lis 2014


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
No a potem w czerwcu tego roku przzeprowadziliśmy się na Żonkilową i na nasze 500 m szczęścia i tu zaczynamy od początku ,od mleczu,perzu wymiany ziemi itd...
____________________
Iza - Na Żonkilowej
AsiaK_Z 10:49, 17 lis 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Hej. Ogródek działkowy SUPER! W nowym miejscu czeka na Was mnóstwo pracy. Dacie radę, a Ogrodowisko zawsze wspomoże jakąś dobrą radą i to nie jedną
Rób jak najwięcej zdjęć, obmierz działkę, zrób plan z naniesionym domem i oczywiście listę ulubionych roślin. Caaaała zima przed nami, Pomocnicy się znajdą
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Bella 21:42, 17 lis 2014


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
Witaj Asiu,

Na to liczę że wspomożecie dobrą radą ,nasadzenia częściowo są zrobione podzieliłam ogród na część rekreacyjną przy tarasie taką tylko dla nas, która wiosna zostanie odgrodzona pergolami i na tą "oficjalną " ale jescze dużo pracy przedemną ,ponieważ miałam mało czasu niektóre nasadzenia sa trochę chaotyczne,będę musiiała to poprawić ,no a na myślenie mam całą zimę

Pozdrawiam
Iza
____________________
Iza - Na Żonkilowej
Bella 16:47, 02 mar 2015


Dołączył: 15 lis 2014
Posty: 23
Wiosna niechce przyjść,więc poszłam ją zaprosić






____________________
Iza - Na Żonkilowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies