Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono Frani

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono Frani

frania 09:51, 26 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27
Nawet nie wiecie, ile się zbierałam, żeby się zarejestrować i napisać. Wpadam tu prawie codziennie, ale dopiero dziś się odważyłam. Czytam, czytam, czytam, co piszecie i czuję się, jakbym Was znała od dawna.
Ale dość o moich odczuciach.
Mam ogródek. Bo ogrodem go ze względu na rozmiar nazwać nie mogę 5 arów + połowa bliźniaka. Całe życie mieszkałam w bloku, w domu mieszkam od prawie 5 lat. I jak wielu z Was żałuję, że te 4 lata temu nie trafiłam na Ogrodowisko, bo może by moje 5 arów wyglądało trochę inaczej.
Często kupowałam, to co mi się w danej chwili podobało, a do ogródka pasowało jak pięść do nosa. Efekt jest taki, że rewolucji już było kilka, a szykują się kolejne. Pokochałam żurawki, bo bukszpany kochałam od zawsze, nawet próbowałam je hodować na balkonie w bloku. Lubię ogrody uporządkowane, linie proste, minimalizm. Mój taki jeszcze długo nie będzie, ale za to mam wielką przyjemność do dążenia, by taki się stawał. I oglądania/podglądania np. ogrodu Wieloszki, który skradł moje serce.

____________________
Zielono Frani
Toszka 09:54, 26 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Więcej zdjęć poproszę... Łakoma jestem, a ty tylko dałaś polizać przez szybę
Witaj
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
frania 09:56, 26 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27
Będzie więcej, już za chwileczkę, już za momencik
____________________
Zielono Frani
frania 10:06, 26 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27



____________________
Zielono Frani
frania 10:09, 26 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27
Jedno ze zdjęć prawie do góry nogami i pies się załapał Postaram się poszukać i pokazać wam, jak te miejsca wyglądały wcześniej, bo praktycznie w każdym była rewolucja.

I jak widać na jednym zdjęć, niestety, sąsiad nam się wybudował za ogrodzeniem dosyć blisko Modlę się, żeby tuje urosły jak najszybciej.
____________________
Zielono Frani
lilia 10:32, 26 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Witam
To co widać jest bardzo ładne i gustowne, dorodne tuje i wypielęgnowany trawnik.
Doradzać nie umiem, bo w tym temacie jestem początkująca, ale będę podglądać Twój ogród

Pozdrawiam!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Agatan24 10:36, 26 lis 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
I ja witam Czekam na więcej zdjęć.
Masz cudną trawkę zazdroszczę Ci jej.
Pozdrawiam.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
frania 11:01, 26 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27
Trawa była wyjątkowa w tym roku, bo lato takie sobie w Małopolsce, nie było upałów, za to sporo padało. O trawnik dba mój mąż.
No może nie dba, a dbywa - jak bywa w domu, bo niestety pracuje w Zakopanem.
____________________
Zielono Frani
Agatan24 11:03, 26 lis 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Żeby mój mąż też tak dbał o naszą, ale on uważa że to tylko trawa ;(
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
frania 11:17, 26 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27
Jeśli chodzi o trawę to nie mogę o małżu złego słowa powiedzieć. Ale na tym koniec, jeśli chodzi o ogród. On chciałby tylko trawę i tuje, czyli zielone i zielone o_O Każdy zakup rośliny wiąże się z jego kwaśną miną. A gdzie ty to znowu chcesz upchać? - pyta.
____________________
Zielono Frani
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies