Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

lindsay80 00:24, 07 mar 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Pięknie Marzenko, gapić się można na Twoje donice dłuuugo, żałuję, że na froncie nie bardzo mam gdzie sobie tak pięknie zrobić, więc u Ciebie się pozachwycam.
____________________
Tu ma być ogród :)
Madzenka 06:50, 07 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ivo napisał(a)
Madzenko a te donice jasne szare pod drzwiami wejściowymi gdzie zakupione?
Wszystko piękne i super przemyślane kompozycje


Donice betonowo-kompozytowe z Obi. Polecam , są w Obi stale dostępne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:53, 07 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kochani dziekuję za pochwały, dzisiaj juz będe trzaskać mniej stron. Wracam do pracy.. Oj cięzki dzien

Grupa Wrocławska zbiera sie na giełdzie o 7:30 na srodku hali.
Jak znam zycie dojedziemy do 8:00 w komplecie.
Kto nie ma mojej komorki niech pisze na prive, będziemy sie zdzwaniać.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:54, 07 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)


To i ja dopisuje się do listy obecności nie mogę się doczekać kiedy Was wciskam


Karolina to ja wykopię Jamesa G bo robię miejsce na nową dostawę, a potem moz enie byc tak szybko okazji. Tylko uprzedzam on jest duzy, dasz rade zabrac ze sobą?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasya 07:19, 07 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
Madzenka napisał(a)


Karolina to ja wykopię Jamesa G bo robię miejsce na nową dostawę, a potem moz enie byc tak szybko okazji. Tylko uprzedzam on jest duzy, dasz rade zabrac ze sobą?


Jak długo rośnie w 1 miejscu ? Pokaz jak wykopiesz bo jestem ciekawa wielkości korzeni
Muszę przesadzić sporą rożę
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 07:28, 07 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
A bronze form to się przycina po zimie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
makkasia 08:58, 07 mar 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Marzenko, dzięki za zdjęcia Nakręciłaś mnie dzisiaj idę na zakupy Elewację z drewna bardzo chciałabym mieć na swojej chałupie w Makowym - śpiew przyszłości ale kto zabroni mi marzyć
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
lojalna_ 16:15, 07 mar 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ale cudeńka w donicach..a to żółte to chętnie bym podegustowala świetne foty z wakacji )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Margarete 16:39, 07 mar 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Mandżen,
.....podsumowania dzis nie będzie...
Nie dam rady doczytac tyle stron...widziałma kilka ostatnich wpisów i obrazków....słój cudny i pomysł przedni. O doniczkowaniu nie wspomne bo wiesz ze pieknei...ceny pomaranczowo-rudych trawek porażające...ale wcale ci sie nie dziwie boż one piekne i mus je miec....sama bym pewnie tez sie na jakąś skusiła.
Hortensje w doniczkach u nas tez juz widziałam i nie były drogie bardzo...ale boje sie kupowac bo przymrozki ciągle nocami....a wkładanie do domu i wyjmowanie to zawracanie głowy jest....my to jednak klimatycznie nie to samo co Wrocław choc niedaleko.....

Myslisz że moge juz wykopac zadołowane donice z tulipanami i włozyc do donic zewnętrznych na tarasie ? Nie pamietam kiedy to robiłam dwa lata temu, przy jakiej temperaturze.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
MirellaB 16:43, 07 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko Trzcinniki Overdam dzisiaj obcięłam, ale chyba za krótko, poucinałam nowe źdźbła ehhhhh dopiero się uczę traw to mój pierwszy sezon

Carexy ID pościnałam okropne końce - mam nadzieję, że wypuszczą.

Chyba wiem z jakiego powodu tak kiepsko u mnie rosną Trzcinniki i Carexy na rabacie hortensjowej: są bardzo głęboko posadzone i przywalone 8 cm warstwą kamyczka. Poodgarniałam kamyczek, dosypałam ziemi, nie wiem jak to z nimi będzie w tym sezonie. Sadziłam je w ubiegłym roku w kwietniu, więc może w tym roku się rozrosną.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies