Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

MirellaB 19:42, 06 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko jak zwykle wszystko pięknie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Madzenka 19:42, 06 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lwk , Pawlus , Nicole., Wodzyn, Gosiu Ciociu, Olu, Mirella - dzieki za pochwały. Czekam na Wasze kompozycje coby podpatrywać. Wszyscy sie wzajemnie inspirujemy i nakręcamy. Ja po pobycie na nartach mam zawsze takiego speeda , ze sama za soba nadązyć nie mogę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 19:54, 06 mar 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38828
Madzenka napisał(a)


Juzia no co ty , nie wierzę. Mój nadgarstek od ciecia traw juz wola Stop. Trzeba sie czymś innym zajać


Serio!
Nie lubię otrząsania darni z ziemi i obsadzania donic.
Resztę prac w ogrodzie bardzo bardzo lubię

Z tymi donicami to pewnie dlatego, że prawie zawsze coś jest nie tak.
Albo kompozycja mnie nie powala, albo jakoś roślin....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Moniq 19:55, 06 mar 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Kurcze ale dostałam kopa do działania po obejrzeniu Twojego wiosennego ogrodu i donic;
Cały czas wydawało mi sie że jeszcze czas.
____________________
beskidzkie marzenie
LewOgrodowy 20:20, 06 mar 2016


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Madzenka napisał(a)

W słoju szafirki z mchem. W rzeczywistości jest naprawdę duży, zmiesciły się w nim 3 doniczki z szafirkami a zmieściłaby się i 4


Ja taki podobny słój, tylko że z hiacyntami, widziałam w Obi.
____________________
Monika
wodzyn 20:22, 06 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Marzenko ja na razie donic nie mam. Ale jak się ich kiedyś doczekam i pokaże to już szczytem marzeń będzie jak Ty się nimi zainspirujesz.
Spotkania grupy wrocławskiej szczerze zazdroszczę i życzę udanych zakupów. Konieczna prezentacja na forum, żebyśmy poczuli wiosnę mimo nieciekawy prognoz
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
wodzyn 20:25, 06 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Zapomnialabym: ten słój jest boski!!!!! Że też tak daleko mam ten sklep.
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
Basilikum 20:27, 06 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
potwierdzam sloj jest superancki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
monteverde 20:33, 06 mar 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Madzenka napisał(a)
Kompozycja "prawie" jak z centrum ogrodniczego w Bressanone...
Tylko jeszcze białych tulipanów, hiacyntów i szafirków nie widać. Kompozycja ma rozkwitnąć na Wielkanoc. Jeśli przekwitnie wcześniej mam inne doniczki na wymianę. Jeśli nie zakwitnie potraktuję ją jak ogrodnicy na CHFSh suszarką
Proszę mi uwierzyć na słowo ,ze oprócz narcyza, prymulki i stokrotek są tam tez tulipany, hiacynty, krokusy i szafirki... Może nie wygląda ale cieszyłam się jak głupia gdy ja wczoraj zrobiłam. Przy okazji uwalałam pół podjazdu ziemią bo bukszpana nie mogliśmy z tej donicy wytargać..



Szafriki i bratki pójda do innych donic bo w te bedą hortensje z trawami na Wielkanoc.Szafirki pewnie zdążą przekwitnąć a dla bratków mam malutkie doniczki
Nie pasuje mi ten narcyz z bratkami ale na razie dam mu spokój.... ledwie rośnie od tygodnia w tym miejscu... Niech sobie w spokoju przekwitnie


i królik z TKMax dla Nawigatorki


Ps dla Sebka (na pewno wypatrzy!!! )stożek do ciecia gdy się pogoda ustabilizuje). Wczoraj dopiero wycharatany z przechowalnika i posadzony do donicy

Marzenko u Ciebie jak zawsze piękne kompozycje wiosenne witaj
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
frezja 20:34, 06 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Madzenka napisał(a)


W słoju szafirki z mchem. W rzeczywistości jest naprawdę duży, zmiesciły się w nim 3 doniczki z szafirkami a zmieściłaby się i 4

Delikatnie i pomysłowo;jak zakwitną szafirki będzie dopiero widowisko zamiast kupić wczoraj te śliczne niebieskości to się zastanawiałam...jak zwykle.

Mam takie słoje, ale dużo wyższe mój mąż tam sobie cukiereczki składa

Kompozycje w donicach wszystkie zachwycają.
Muszę pomyśleć nad kolorem donic u siebie.Do mojego wykostkowanego tarasu trudno kolor wybrać.Już myślę nad wymianą tej kostki...a jeszcze się nie uleżała )

____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies