Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 22:30, 05 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dorotka napisał(a)
Marzenka a sadziłąbyś już trawy a dokładnie trzcinnik KF??
Kusi mnie aby już zakupić u Pana Trawki bo on już sprzedaje ale nie wiem czy to nie za wcześnie.


Ja trawy juz sadziłam meisiąc temu na razie nie zapowiadaja żadnych orzymrozków, w tym tygodniu planuje posadzić jakieś 60 traw
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
blyxa 22:37, 05 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
O magnolie! Kocham magnolie Nigdy dość oglądania zdjęć

Madzenka napisał(a)

Co roku miałam niedosyt krokusów więc jesienia dosadziła. (..)Będzie ich jeszcze więcej

Inspirujesz Madzenka Wydawało mi się, że dużo krokusów sadziłam, ale po zdjęciach Twojego ogrodu pozbyłam się hamulców Chyba powinnam na osobne konto odkładać kasę na jesień

Bambusy tez inspirujące. Od zawsze o nich marzyłam i miałam, w planach ale od dłuższego czasu mam taki problem, ze nijak mi nie pasują do tego co mam w ogrodzie. Zazdroszczę więc i będę się Cieszyć Twoimi
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Sebek 22:40, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)


Ja trawy juz sadziłam meisiąc temu na razie nie zapowiadaja żadnych orzymrozków, w tym tygodniu planuje posadzić jakieś 60 traw


Jak zwykle skromne ilości

Jak mi Amazon Mist padły to już wiem w co będę celować, już od dawna kuszą mnie te montany
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
tusiawka 22:45, 05 kwi 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Wystarczyło kilka ciepłych dni i wszystko ruszyło.
Podziwiam magnolie, bo moje marne w tym roku, wyschły w czasie sierpniowego urlopu, musiałam je reanimować po powrocie.

Jak u ciebie stipa i werbeny?
Moja stipa bardzo wymarzła, dosłownie kilka zielonych siewek mam, a w pod koniec lutego było ich całkiem sporo.
Werbeny chyba wszystkie padły.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Marta 23:21, 05 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Jest pięknie, a gwiaździsta mnie zachwyca
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
lindsay80 23:31, 05 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
u mnie carex Elata już prawie kwitnie.
Na magnolie się napatrzyłam i znowu mam fazę żeby kupić, w zeszłym roku zauroczyła mnie w jednej szkółce Raspberry Fun, tylko gdzie ją posadzić, koncepcji nie mam zbytnio.
____________________
Tu ma być ogród :)
ren133 23:47, 05 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Pieknie jest u Ciebie Z tymi magnoliami czad
A ten carex montana bardzo mi się podoba ale czy ona ma podobny pokrój jak amazon mist?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
MirellaB 03:59, 06 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko czekam na Twoje magnolie w pełnym rozkwicie. Pamiętam z ubiegłego sezonu jak pięknie było
Moja magnolia pierwszy raz zakwitnie - bardzo się cieszę

Ciągle zastanawiam się, którą seslerie wybrać czy tą co Ty masz czy sadlerana (podobno bardziej zielona), nie mogę się zdecydować.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Madzenka 07:23, 06 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Madżenko czekam na Twoje magnolie w pełnym rozkwicie. Pamiętam z ubiegłego sezonu jak pięknie było
Moja magnolia pierwszy raz zakwitnie - bardzo się cieszę

Ciągle zastanawiam się, którą seslerie wybrać czy tą co Ty masz czy sadlerana (podobno bardziej zielona), nie mogę się zdecydować.


Sadleriane ma Nawigatorka, sprawdź u niej, bo ja nie mam o niej opini. Kupuj obie, seslerii nigdy dość
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 07:24, 06 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ren133 napisał(a)
Pieknie jest u Ciebie Z tymi magnoliami czad
A ten carex montana bardzo mi się podoba ale czy ona ma podobny pokrój jak amazon mist?


Montana to takie ładne peruczki, nie maja długich listków, pokrój bardziej zblizony do zimozielonych carexow. Amazony mam pierwszy sezon i podejrzewam że ich nie odróznię od forsted curls, czyli chyba będa miały dluuuugie włosy???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies