Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

gosika67 22:04, 09 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U nas w Wielkopolsce -8 stopni i tak ma być do 15.02.akurat dzieciom skończą się ferie zimowe.Pozdrawiam wszystkie ogrodniczki.Gosia.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
MirellaB 00:00, 10 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko moja sesleria prawie leży. Jejku jaka ona brzydka. Czy się podniesie? Wiem, że seslerii się nie tnie to co z nią zrobić - może związać?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Juzia 09:55, 10 lut 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38927
Madzenka napisał(a)
Julia wlasnie te mrozy były w styczniu jak Luki prawi



EEEE...w styczniu to i u mnie było koło 30.
Te -11 to teraz było....dwa dni temu

Ale +8 też już nawet u mnie było. Pod pracą wierzba kotki pokazała! I przyszły mrozy
U mnie w ogrodzie parę krokusów się przebiło i tak zastygły.
Ciekawe czy ich nie zmroziło....




____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 09:55, 10 lut 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38927
MirellaB napisał(a)
Madżenko moja sesleria prawie leży. Jejku jaka ona brzydka. Czy się podniesie? Wiem, że seslerii się nie tnie to co z nią zrobić - może związać?


Jak to się nie tnie?
Jak brzydka to się tnie Odrośnie szybko!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Margarete 12:44, 10 lut 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja sie nie martwię czy selseria u mnie ładna czy brzydka ...bo jej nie widzę wcale , tak samo jak i bukszpanowych obrzeżeń rabat...śniegu po kolana mam wciąż w całym ogrodzie, ostatnio dosypało jeszcze. Mrozik i w dzień i w nocy ( nawet do minus 10) to małe szanse że sie roztopi szybko jakoś...
Dobrze że chociaz dzis słonce wyszło to fajnie taki zimowy krajobraz wygląda. Choć za wiosna juz tęsknie jak wszyscy...
Do połowy marca jakos wytrzymam, a wtedy to juz mam nadzieje że prawdziwe przedwiośnie przyjdzie z krokusami, ciemiernikami, przebisniegami itp...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 19:01, 10 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zesłanie tnie się i to bardzo wcześnie, bo to trawa, ktora szybko rusza. Najszybciej w moim ogrodzie

Melduje, ze u mnie nie ma nawet grama sniegu, mróz jeszcze trzyma ale co raz słabszy jest.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AnaAn 19:04, 10 lut 2017


Dołączył: 03 sie 2014
Posty: 44
Madżen, lubię w Tobie ten optymizm; “za dwa tygodnie będzie +15!!!!” No, trzymam Cię za łowo
____________________
Pozdrawiam, Ania
frezja 19:34, 10 lut 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Madzenka napisał(a)
Zesłanie tnie się i to bardzo wcześnie, bo to trawa, ktora szybko rusza. Najszybciej w moim ogrodzie

Czy każdą seslerię się tnie czy tylko tą leżącą? i czy już?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
22:21, 10 lut 2017
AnaAn napisał(a)
Madżen, lubię w Tobie ten optymizm; “za dwa tygodnie będzie +15!!!!” No, trzymam Cię za łowo


już w przyszłym tygodniu ma być na plusie

PS. jutro popatrz na krokusy ...u mnie dość sporo na wierzch wyszło ( spod śniegu) i aż nie chce mi sie wierzyć że u ciebie nie wychodzą.
tulucy 22:55, 10 lut 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Alternatywy bardzom ciekawa...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies