Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek w którym klon osłupiał:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek w którym klon osłupiał:)

malgorzata_s 14:56, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Równanie tefenu:


Było



Jest



I nie wiem co zrobić z azaliami?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 15:01, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Rabata, która powstała z roślin które i tak musiałam wykopać.



Wyobraźcie sobie że bukszpany po lewej tworzą kulę

I że jest jeszcze trzecia kula z bukszpanu.

Nie wiem jak na tej rabatce wcisnąć cisy pod murkim?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Juzia 17:04, 29 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
A muszą być te cisy?

Klona bym przesunęła bardziej na płot, a kulki pogrupowała pod lustrami z trawkami i jezówkami.

Ale to ja
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
malgorzata_s 17:42, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Juzia napisał(a)
A muszą być te cisy?

Klona bym przesunęła bardziej na płot, a kulki pogrupowała pod lustrami z trawkami i jezówkami.

Ale to ja



Co do cisów to strofujecie mnie,żeby nie mieszać i być spójną, jeżeli dopuszczalnym było by tu na podmurówce puścić bluszcz to byłoby super, bo między klonem a płotem jest chyba 10-20 cm.

Bliżej płotu już się Juziu nie da, może na zdjęciu wygląda, że jest jakieś pole manewru ale w rzeczywistości go nie ma.

Co do bukszpanów to jeszcze raz proszę, bo nie rozumiem jak byś radziła?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Juzia 19:33, 29 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
Nie chodziło mi bliżej płotu... tylko bardziej na lewo
Żeby klonik na lustranie właził tak bardzo i żeby ten płot zasłonić. I wtedy już nic bym z tyłu nie dawała. A bukszpany wtedy przed lustrami.
POd klonem wtedy stipa (bo to chyba ona na zdjęciu?) a pod bukszpanami hakone?

NO ja tak to widzę Nie wiem czy zrozumiale napisałam. Jak nie to mogę nabazgrać ...ewentualnie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
malgorzata_s 21:04, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Ok Juzia rozumiem, jutro pójdę i się przyjrzę dokładnie. Może rzeczywiście klona przesunąć...
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Juzia 21:17, 29 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
Ale płotek to teraz masz fajny
Zupełnie inaczej! W sensie, że o niebo lepiej
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Agania 21:33, 29 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Prawdziwe oczko w oku i próby z postawieniem szopki, bardzo mnie podniosły na duchu, dla mnie to wcale nie jest za śmieszne, ale tak opisujesz, że się sama z tego śmieję
Ciekawa jestem jak Wam pójdzie ta rewolucją trzymam kciuki, u nas po ulewie przeciekło w domu, woda lała się po ścianie i po nowych schodach, może sprzedamy i wrócimy do bloku
buziak, powodzenia życzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s 23:27, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Agania napisał(a)
Prawdziwe oczko w oku i próby z postawieniem szopki, bardzo mnie podniosły na duchu, dla mnie to wcale nie jest za śmieszne, ale tak opisujesz, że się sama z tego śmieję
Ciekawa jestem jak Wam pójdzie ta rewolucją trzymam kciuki, u nas po ulewie przeciekło w domu, woda lała się po ścianie i po nowych schodach, może sprzedamy i wrócimy do bloku
buziak, powodzenia życzę


Napiszę Ci tak o cieknących dachach...przez pewien czas mieszkaliśmy na strychu w bardzo ładnie wyremontowanym domu jednorodzinnym. Po pierwszym deszczu od naszego zamieszkania zobaczyłam,że szparą w suficie leje się woda, lała się po ścianie i spływała na nowiutkie panele. Zgłaszałam to właścicielom, za pierwszym razem się nie przejęli, po drugim deszczu stwierdzili, że trochę tylko zalało po kolejnym kazali podłożyć miskę, po jeszcze następnym rozbroili mnie twierdząc, że gdy deszcz zacina to się leje do domu, a zwykle to deszcz pada prosto Widzisz więc, że wszystko zależy od podejścia Życzę samych pogodnych dni.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 23:29, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Juzia napisał(a)
Ale płotek to teraz masz fajny
Zupełnie inaczej! W sensie, że o niebo lepiej


Płotek też mi się podoba, kolor super a do tego już nie rzuca się tak w oczy. A Twoje kompostowniki jak pomalowane?
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies