Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek w którym klon osłupiał:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek w którym klon osłupiał:)

KasiaWB 22:57, 03 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
malgorzata_s napisał(a)


A tak poważnie to myślę, podobnie jak Juzia, że dobrze jest mieć oczko obok miejsca wypoczynku.


Popieram oczko na oku też tak kiedyś chcę więc będę podglądać
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:07, 03 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
malgorzata_s napisał(a)




super ten pomysł z lustrami
nie wiem czy zaszły zmiany na tej rabatce, bo szukałam ale nie znalazłam
kulki koniecznie posadz przed lustrami będziesz miała optycznie więcej czyli np. jak przed każdym lustrem posadzisz symetrycznie w osi lustra po 3 to na jednym lustrze będzie 6 jednocześnie pod kątem też będzie więcej. A pomiędzy trawki wtedy zwolni się miejsce przed podmurówką i tam spokojnie dasz ekranik z cisa, a klonika wysuń bardziej do przodu przed ekranik, i posadź na środku ekranika i też kolnik będzie się odbijał

To takie moje wizje )))
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
szemusia 14:25, 04 maj 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
A na czym stanęła sprawa oczka wodnego?
Już wybrane, czy nadal w planach?
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Joaska 14:31, 04 maj 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
świetne te lustra ... niestety u mnie nie do przejścia żon kategorycznie przeciwny.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
ela_z 16:49, 04 maj 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
malgorzata_s napisał(a)






Niezmiennie podoba mi sie lustro z klonem. Szkoda ze moj eM kategorycznie jest na NIE
Opcja z bluszczem bedzie dobra
Co to za trawka? Stipa czy Frosted Curls?
Pozdrawiam
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
malgorzata_s 18:56, 04 maj 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
KasiaWB napisał(a)


super ten pomysł z lustrami
nie wiem czy zaszły zmiany na tej rabatce, bo szukałam ale nie znalazłam
kulki koniecznie posadz przed lustrami będziesz miała optycznie więcej czyli np. jak przed każdym lustrem posadzisz symetrycznie w osi lustra po 3 to na jednym lustrze będzie 6 jednocześnie pod kątem też będzie więcej. A pomiędzy trawki wtedy zwolni się miejsce przed podmurówką i tam spokojnie dasz ekranik z cisa, a klonika wysuń bardziej do przodu przed ekranik, i posadź na środku ekranika i też kolnik będzie się odbijał

To takie moje wizje )))
Pozdrawiam


Cześć Kasiu zmiany na rabacie nie zaszły, bo nie chcę już nic robić dopóki dopóty nie będę pewna na 95% że będzie dobrze Z tego co zrozumiałam Kasiu to radzisz, żeby klona umieścić centralnie na środkowym lustrze czy tak? Z wysunięciem go do przodu raczej mi nie wyjdzie, bo zwyczajnie nie mam miejsca i gdybym to zrobiła to wejście do szopki (która mam nadzieję powstanie) będzie utrudnione. Dzięki za zaangażowanie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 18:58, 04 maj 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
szemusia napisał(a)
A na czym stanęła sprawa oczka wodnego?
Już wybrane, czy nadal w planach?


Cześć Beatko, odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie na stronie 84 http://www.ogrodowisko.pl/watek/5259-ogrodek-w-ktorym-klon-oslupial?page=84

od tego czasu nic się z oczkiem nie działo, no bo wiesz był długi weekend. Mam nadzieję, że do weekendu mój M. skończy palisadę i będę mogła przesadzić klona i dalej sprzątać mój ogródeczek.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 19:05, 04 maj 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
ela_z napisał(a)


Niezmiennie podoba mi sie lustro z klonem. Szkoda ze moj eM kategorycznie jest na NIE
Opcja z bluszczem bedzie dobra
Co to za trawka? Stipa czy Frosted Curls?
Pozdrawiam


Mój M. był kategorycznie na "nie" w sprawie "rynienki", którą woda będzie spływać do oczka, a teraz je buduje być może Twój też da się przekonać. Na mnie też ludzie patrzą z politowaniem jak mówię, że zrobiłam sobie lustra w ogrodzie ale jestem z nich naprawdę zadowolona, bo bardzo powiększają moją malutką przestrzeń, a do tego zasłaniają nas od sąsiadów.

Trawka to zeszłoroczna stipa, która na szczęście przezimowała.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 19:06, 04 maj 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Joaska napisał(a)
świetne te lustra ... niestety u mnie nie do przejścia żon kategorycznie przeciwny.


Dzięki Asiu, cieszę się że Ci się podobają.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
KasiaWB 19:36, 04 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
malgorzata_s napisał(a)


Cześć Kasiu zmiany na rabacie nie zaszły, bo nie chcę już nic robić dopóki dopóty nie będę pewna na 95% że będzie dobrze Z tego co zrozumiałam Kasiu to radzisz, żeby klona umieścić centralnie na środkowym lustrze czy tak? Z wysunięciem go do przodu raczej mi nie wyjdzie, bo zwyczajnie nie mam miejsca i gdybym to zrobiła to wejście do szopki (która mam nadzieję powstanie) będzie utrudnione. Dzięki za zaangażowanie.


chodziło mi bardziej o to aby klona przesunąć do przodu i w lewo, między tą kratownicą (jak dobrze widzę) a lustrami czyli centralnie na szerokości kawałka widocznego płotu nie wiem gdzie jest szopka, bo nie widać na zdjęciu
Ten Twój pomysł, że przed lustrem środkowym tylko bardziej na środku rabaty, a nie przy samym lustrze, też dobry
ale nad kulkami w osiach luster to pomyśl taka rabata kwadratowa 3x3 kulki a na jej środku klonik lub nie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies