Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Obwódki z bukszpanu

Pokaż wątki Pokaż posty

Obwódki z bukszpanu

Borbetka 08:06, 20 maj 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Moja obwódka posadzona zeszłego roku (ta na pierwszym planie zdjęcia), w tle nowiutka, tegoroczna:

____________________
borówcowy wizytowka
martika 10:04, 20 maj 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Super to wygląda
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
martika 14:24, 03 cze 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Pochwalę się swoją obwódką, którą sadziłam w zeszłym roku
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
ele2001 15:12, 03 cze 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Zajebiście wyszło wszystko takie gęste dorodne prosze jeszcze o inne ujęcia tej rabatki
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Bukla 21:42, 03 cze 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 107
Martika Śliczna obwódka a rabatka jest cudownej urody Ja również poproszę o różne ujęcia
Margarete 16:28, 15 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
martika napisał(a)
Pochwalę się swoją obwódką, którą sadziłam w zeszłym roku

Świetna obwódka ! Martiko z jaką gęstoscia sadziłas te bukszpany ? co ile cm sztuka? ja planuje zrobic obwódke dookoła placyku zwirowego u siebie w tym roku i nie wiem jak kalkulowac budźet ? ile bukszpanów bede potrzebować....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
martika 22:16, 15 lip 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Malgosiu, sadziłam je w zeszłym roku w lipcu. Zrobiłam tak: odmierzyłam odcinek, na którym miałam sadzić, potem w ogrodniczym ustawiłam na tym odcinku bukszpany tak aby się delikatnie stykały ze sobą i policzyłam ile mi wyszło. W tym roku juz się znacznie zagęściły.
W tym roku sadziłam też obwódkę w przdogródku, ale zdjęcia po powrocie z urlopu, za tydzień.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Margarete 13:39, 17 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
martika napisał(a)
Malgosiu, sadziłam je w zeszłym roku w lipcu. Zrobiłam tak: odmierzyłam odcinek, na którym miałam sadzić, potem w ogrodniczym ustawiłam na tym odcinku bukszpany tak aby się delikatnie stykały ze sobą i policzyłam ile mi wyszło. W tym roku juz się znacznie zagęściły.
W tym roku sadziłam też obwódkę w przdogródku, ale zdjęcia po powrocie z urlopu, za tydzień.

Dzieki, za info , tez tak zrobie... a efekty pokaze na fotkach.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Borbetka 10:43, 19 lip 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Moja zeszłoroczna bukszpanowa obwódka:



____________________
borówcowy wizytowka
Margarete 15:27, 09 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Borbetka napisał(a)
Moja zeszłoroczna bukszpanowa obwódka:




Borbetko super ci towyszło, ja tez planuje taki zestaw buksiki + lawenda, tyle że na zwiku a nie na korze. Jaka odległosc masz pomiedzy krawedzią zywopłtu z buksz[anu a kancikiem trawnika bo nie wiem jak ten problem rozwiazac. Ja chcałabym obwódka otoczyc istniejacy juz placyk żwirowy okrągły, a od wewnęytrznej strony tuz przy bukszpanie dać lawende... troche tak podobnie jak u Madzenki w tych skarpetach jej drzew....
Tylko nie wiem jak rozwiazac potem na zewnatrz okregu przejście od buksików do krawedzi trawnika ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies