Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 01:30, 12 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Flower1 napisał(a)

Ja patyczki odcinam reszte zostawiam az padnie niestety musi być taki bałaganik na jakiś czas cebulki sie wzmocnią..

Magda, poobcinałam w przekwitniętych. Szkoda, że nie wiem, które mi zakwitną w kolejnym roku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 01:32, 12 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mira104 napisał(a)
z traw to jeszcze do porażek należy zaliczyć turzycę ceglastą nie wytrzymuje zimy, w tamtym roku zamówiłam 11 sztuk i wszystkie padły, szkoda kasy.

Nie znam tej trawy, ale wygooglowałam i ona jest brązową. Mam buchanani i też chyba nie przetrwała
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 06:09, 12 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Wczoraj dostałam prezent od eMa - 20 par rękawic hi hi. Bardzo się ucieszyłam, bo to moje ulubione do prac ogrodowych Zaopatrzona jest na ładnych kilka lat



____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ag_zie 06:09, 12 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
MirellaB napisał(a)

Tak robiłam w ubiegłym sezonie kopiując od Zety Ona na bardzo dużą tą rabatę ja zaledwie pas. Nie było szału w zeszłym roku, bo roślinki małe. W tym roku liczę na lepszy efekt jesienią
Mirelko a w jakich odległościach sadziłaś te rośliny?
Mam rozplenicę i rozchodniki może coś takiego i ja zrobię
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Zana 06:18, 12 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka cieszyła się z prezentu od męża w postaci obrzeży, Ty radujesz się z rękawic do roboty, ja byłam przeszczęśliwa jak mi mój w ubiegłym roku kupił taczkę. My jesteśmy po prostu nienormalne (albo normalne inaczej).
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Iwk4 06:33, 12 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)
Iwonka cieszyła się z prezentu od męża w postaci obrzeży, Ty radujesz się z rękawic do roboty, ja byłam przeszczęśliwa jak mi mój w ubiegłym roku kupił taczkę. My jesteśmy po prostu nienormalne (albo normalne inaczej).

Hi, hi

Normalne, tylko zakręcone ogrodowo...
Pytam się wczoraj córci, czy na dzień matki pelargonie dostanę?
Ona, że ma co innego. A ja się pytan co?
Perfumy. Hi, hi, no niech będzie. Ale pelargonie mi się marzą do donic
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 06:34, 12 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirelko, co to za rękawice? Pisz mi co i jak. Bo ja używam tych zwykłych i szybko się wykańczają.
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 07:46, 12 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Mirellka macham

Ile człowiek może mieć radości z rękawic
____________________
Teresa Moje małe królestwo
anna_t 07:58, 12 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
MirellaB napisał(a)

Ania taras powiększony już pokazywałam i widziałaś, chyba zapomniałaś, tyle wątków i tyle się dzieje to się nie dziwię
W donicach mam posadzone róże, które ładnie się przyjęły

ja zbyt wielu watków nie odwiedzam a odzywam sie tylko u nielicznych
pamietam taras po powiększeniu ale nie z wsadzonymi różami w donicach
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
mikami 08:17, 12 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Proszę jak nam Kobietą niewiele do szczęścia potrzeba para rękawiczek i jesteśmy hepi
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies