Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Joasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Joasi

joma 22:13, 30 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2015
Posty: 9
Witam sie ze wszystkimi forumowiczami, chce dołączyć do Waszej wielkie rodziny ogrodniczej i dzielić sie swoimi radościami i wątpliwościami w zakresie urządzania i przemeblowywania ogrodu. Wprawdzie wysłałam juz zdjęcia swojego 2, 5 rocznego ogrodu, ale nie wiem gdzie one powędrowały.......gdzieś są na tym forum, ale gdzie................bozia raczy wiedziec. Ogrodowsko podczytuje od dłuższego czasu zachwycam sie Waszymi ogrodami, podziwiam za wytrwałośc i wreszcie zdecydowałam i ja przyłączyć sie do ogrodowego , grona.Joanna



____________________
Ogródek Joasi
joma 22:20, 30 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2015
Posty: 9
____________________
Ogródek Joasi
Gardenarium 22:28, 30 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogrodniczka - koleżanka zrobiła podstawowy błąd, jakby była amatorem a nie zawodowcem. Zrobiła kolekcję roślin a nie kompozycję. Zadbane jest, ale pomysłu nie ma no i Wszystkiego po jednym (prawie). I to jest ten ból do naprawienia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
joma 22:36, 30 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2015
Posty: 9
Witaj Danusiu, wiem właśnie ze nie ma kompozycji, ogród urządzony był przez wykwalifikowana ogrodniczkę, ale widze w nim jeden wielki chaos, i oczekuje poniekad pomocy forumowiczów.
____________________
Ogródek Joasi
joma 22:44, 30 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2015
Posty: 9
Ale ja nie jestem zawodowcem, uczę sie dopiero, dlatego też prosze o pomoc
____________________
Ogródek Joasi
Agatan24 22:45, 30 sty 2015


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Hej Joasiu
Jestem pewna że Danusia i inne osoby z ogrodowiska pomogą Ci uporządkować Twój już fajny ogród, trafiłaś w super miejsce gdzie każdy służy radą i pomocą. Będę zaglądać i obserwować zmiany.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
AgnieszkaW 23:08, 30 sty 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Joasiu, po nasadzeniach widzę w Tobie typową "kokoszkę", a więc "wszstko bym chciała, najlepiej każdą roślinkę inną" Chociaż ładne z natury, to jednak tworzą pewien chaos nasadzeniowy. Nie martw się tym jednak, wiele osób tak zaczynało, tu nauczysz się wiele i za rok twój ogród będzie na pewno bardziej uporządkowany, a nasadzenia będą bardziej przemyślane. Zacznij od ogólnych porad Danusi, potem pooglądaj ogrody, a dopiero potem planuj Będzie dobrze, zobaczysz

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2740-ogolne-ogrodnicze-wskazowki-w-projektowaniu-i-realizacji-ogrodow
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Gardenarium 23:26, 30 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
joma napisał(a)
mój ogród ma ponad 2, 5 roku i choc pomagała mi go urządzic koleżanka ogrodniczka nie do konca jestem zadowolona , jest w nim dużo chaosu , moze skorzystam w Waszych rad .


Wygląda na to że Ogrodowisko jest programem naprawczym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:27, 30 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
joma napisał(a)
Ale ja nie jestem zawodowcem, uczę sie dopiero, dlatego też prosze o pomoc


Ależ gdzież bym śmiała czepiać się ciebie ja się czepiam koleżanki, tylko co będzie jak przeczyta?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karol99 12:49, 31 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj, miło że do nas dołączyłas
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies