Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

ziele 08:54, 04 cze 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Anusia napisał(a)

Agatko ja już widzę cały zestaw wypoczynkowy hi hi ale raczej nie w tym roku. Za dużo wydatków. Donice być może się pojawią. Muszą być takie aby pasowały do Skandynawii a jak to mówi mój eM 'jeszcze taki nie wyprodukowano'


Uśmiałam się. Dla mnie też wielu rzeczy jeszcze nie wyprodukowano (nie tylko do ogrodu).
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Anusia 08:55, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AnnaCh napisał(a)
Jaki masz piękny taras
Roślinki też cudne, czekam na fotorelację z sadzenia.

Aniu dziękuję. Na fotorelację musisz nieco poczekać, niech roślinki dobrze się ukorzenią a ja w tym czasie zrobię zdjęcie róży
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:57, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)


Uśmiałam się. Dla mnie też wielu rzeczy jeszcze nie wyprodukowano (nie tylko do ogrodu).


Witaj kochana tak to już jest. Ja już tak mam coś musi mi się spodobać od pierwszego momentu inaczej nie ma opcji abym kupiła
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 09:06, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Warmia napisał(a)


Aniu, taras cudny. Zanim będziecie go olejować sprawdźcie pogodę, żeby wam go nie zmoczyło zanim wyschnie. My mieliśmy tego pecha, że popadało i taras wygląda brzydko. Jest matowy Czeka nas teraz ścieranie i malowanie od nowa.

Kwiatuchy i przesyłka super. To teraz pokaż jak je posadziłaś.


Oj jak dobrze radzisz. Tak właśnie pomyślałam, że należy poczekać na lepszą pogodę. Nie chciałabym przerabiać tematu dwa razy. Wyobrażam sobie ile pracy Was czeka.
Fotorelacja będzie Zrobiło się dość ciepło i drżę o każdą roślinkę, doglądam czy dobrze znoszą malborski klimat.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ziele 11:29, 04 cze 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Anusia napisał(a)


Oj jak dobrze radzisz. Tak właśnie pomyślałam, że należy poczekać na lepszą pogodę. Nie chciałabym przerabiać tematu dwa razy. Wyobrażam sobie ile pracy Was czeka.
Fotorelacja będzie Zrobiło się dość ciepło i drżę o każdą roślinkę, doglądam czy dobrze znoszą malborski klimat.


Takie sondowanie, co nadaje się do ogrodu - kwestia gleby, klimatu, wilgotności ziemi - jest też moim udziałem. W tym roku kupiłam sporo bylin, ale nie wiem czy warunki w których rosną są dla nich odpowiednie. Dopiero na wiosnę zobaczę co przeżyje i co warto rozmnażać.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
GosiaJoanna 13:01, 04 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Anusia napisał(a)


Witaj kochana tak to już jest. Ja już tak mam coś musi mi się spodobać od pierwszego momentu inaczej nie ma opcji abym kupiła


Ja też tak mam, głowa pełna pomysłów a później szukam fachowca dp realizacji moich pomysłów
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Anusia 16:57, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)


Takie sondowanie, co nadaje się do ogrodu - kwestia gleby, klimatu, wilgotności ziemi - jest też moim udziałem. W tym roku kupiłam sporo bylin, ale nie wiem czy warunki w których rosną są dla nich odpowiednie. Dopiero na wiosnę zobaczę co przeżyje i co warto rozmnażać.


Zima zweryfikuje to fakt. Wszystkie trawy posadziłam w jednym miejscu w swego rodzaju przechowalniku. Hosty w jednym rzędzie przed limkami. Tam rosną sobie w takim półcieniu. Zresztą to jedyne miejsce z cieniem na tej mojej 'patelni'.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 16:59, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
GosiaJoanna napisał(a)


Ja też tak mam, głowa pełna pomysłów a później szukam fachowca dp realizacji moich pomysłów


Gosia statek piracki dla Miesia Fajnie będzie jak dojdzie do realizacji projektu.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 16:59, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:14, 04 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Łubin-pierwszy kwiat

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies