Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 08:18, 18 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078






____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:23, 18 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Tym razem zdjęć moich zakupów nie zrobiłam. Posadzone Trochę się pośpieszyłam

Jeszcze z Targów.



____________________
Skandynawia po krzyżacku
bacowa 09:13, 18 cze 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Na targach nie byłam , musiałam być w pracy.
Dobrze że zakupiłaś to co chciałaś.Trawki po ile kupiłaś ?
Anusia 10:47, 18 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa trawki 20 zł za sztukę. Kupiłam trzy. Ponoć szybko się rozrastają, więc będę dzieliła i dosadzała w zaplanowane miejsca w przed ogródku między kulami Danica.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
mirkaka 06:13, 21 cze 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Flamentaz będzie ogromna, widziałaś u Katel?
Piękny murek z różami, aż zazdroszczę, u mnie też jest murek pod płotem na podwyższeniu i od lat zmieniam tam nasadzenia, ciągle coś mi się nie podoba, a u Ciebie trafione w dziesiątkę

Bardzo ładnie wygląda rabata z cisami przy tarasie, tak czyściutko, elegancko, co tam tak kwitnie na fioletowo?
Pokaż hortensje ode mnie, jestem ciekawa Zrobiłaś z nich szpaler czy posadziłaś w grupie?

Zobacz to moje dwa krzaczki, matki Twoich mają w tym roku chyba z 1,5m wys


Przez tą suszę ciągle im więdną kwiaty, muszę tam teraz podlewać często.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anusia 22:08, 21 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mirko wiem, że Flamantaz to róża potwór. Podobnie jak Gefyld, którą mam i New Dawn. One po dwóch latach wyglądają tak jakby rosły co najmniej jeszcze raz tyle
Właściwie to od samego początku chciałam mieć róże na murku, białe. Odmiana też trafiona w dziesiątkę. Wielkie dzięki, że też tak myślisz




Przy cisach rośnie szałwia nie wiem jaka to odmiana. Kupiłam je w Mrówce na przecenie w zeszłym roku. Były bardzo marne, przetrwały i maja się dobrze. Na dzień dzisiejszy kwiaty niemal w całości przekwitły. Szkoda, ze przez upały tak krótko możemy się cieszyć ich pięknem.

Mirko hortki od Ciebie rosną w szpalerze. Może trochę za blisko siebie je posadziłam. To takie miejsce nie reprezentacyjne. W przyszłym roku prowadzone będą prace, więc na estetykę trzeba poczekać.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:14, 21 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Róże na murku szaleją. Nie mogę się na nie napatrzeć. Siedzę raniuśko z kawą póki słonko za mocno nie praży i na nie patrzę i patrzę








____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:20, 21 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078


Snow Princes





____________________
Skandynawia po krzyżacku
bacowa 23:47, 21 cze 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Anusia napisał(a)
Róże na murku szaleją. Nie mogę się na nie napatrzeć. Siedzę raniuśko z kawą póki słonko za mocno nie praży i na nie patrzę i patrzę

]


...i buzia ci się uśmiecha , prawda ?
Anusia 08:23, 22 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa no baaa Wyjątkowo udały się. Jedynie Chopin długo się zbiera. Kwitnie ale nie wypuściła długich pędów. Odbiła nisko a wszystko przez przymrozki, musiałam przyciąć mocno.

Snow Princes jeszcze.





____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies