Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

lojalna_ 08:35, 18 kwi 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pozdrawiam słonecznie , zimno sie zaczyna robic ....i ten snieg juz pada w gorach moze nas ominie rob foteczki rob a duzo
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
MirellaB 08:38, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ciekawa jestem tej trzmieliny, bo cena bardzo przyzwoita
A co z hostami wschodzą?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AnnaCh 10:16, 18 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
U mnie 2 stopnie, jeszcze nie pada, ale chyba jeszcze trochę i zacznie. Mogłoby wytrzymać do popołudnia, bo chciałam w czasie drzemki Jasia wyjść.
Trzmielina atrakcyjna cenowo.
Ja najlepszy numer zrobiłam na nowej rabacie. Coś tam u dziadka wychodziło i byłam przekonana, że to hosty, wykopałam, wsadziłam, a teraz to nie wygląda na hosty. Masakra jakaś, nie wiem co to jest.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anusia 20:12, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
MirellaB napisał(a)
Ciekawa jestem tej trzmieliny, bo cena bardzo przyzwoita
A co z hostami wschodzą?


Hosty wschodzą, pokazują noski. Jak tylko się ociepli to wszystko ruszy moje Limki też bardzo powoli wypuszczają listki. Za jakąś chwilę wstawię zdjęcie trzmieliny.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:19, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Trzmielina, troszkę w zbliżeniu.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:22, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
lojalna_ napisał(a)
Pozdrawiam słonecznie , zimno sie zaczyna robic ....i ten snieg juz pada w gorach moze nas ominie rob foteczki rob a duzo


Jolu nie strasz zimą ja chcę wiosny takiej już prawdziwej
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 21:11, 18 kwi 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Trzmielinka ładniutka i przychylam się do chciejstwa wiosny Ja też chcę !!!!
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AnnaCh 21:24, 18 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiosna to chyba nam wszystkim się marzy Trzmielina bardzo ładniutka
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anusia 21:26, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AnnaCh napisał(a)
U mnie 2 stopnie, jeszcze nie pada, ale chyba jeszcze trochę i zacznie. Mogłoby wytrzymać do popołudnia, bo chciałam w czasie drzemki Jasia wyjść.
Trzmielina atrakcyjna cenowo.
Ja najlepszy numer zrobiłam na nowej rabacie. Coś tam u dziadka wychodziło i byłam przekonana, że to hosty, wykopałam, wsadziłam, a teraz to nie wygląda na hosty. Masakra jakaś, nie wiem co to jest.


Poczekaj aż roślinka bardziej się rozwinie. Może akurat to nie chwast. Jestem dzisiaj pokonana. Pomalowałam Darce pokój oraz naszą sypialnię co prawda na biało ale machanie pędzlem dało mi popalić.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 21:30, 18 kwi 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anusia napisał(a)


Poczekaj aż roślinka bardziej się rozwinie. Może akurat to nie chwast. Jestem dzisiaj pokonana. Pomalowałam Darce pokój oraz naszą sypialnię co prawda na biało ale machanie pędzlem dało mi popalić.


Ło matko, dwa pokoje pędzlem szacunek. Też sami malowaliśmy, tylko my lecieliśmy wałkiem, pędzelkiem to tylko tam gdzie wałek nie dojechał.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies