Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

AnnaCh 21:33, 18 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Anusia napisał(a)
Poczekaj aż roślinka bardziej się rozwinie. Może akurat to nie chwast. Jestem dzisiaj pokonana. Pomalowałam Darce pokój oraz naszą sypialnię co prawda na biało ale machanie pędzlem dało mi popalić.

Chwast to to na pewno nie jest, bo były to takie małe ładne cebulki, teraz wiem, że hosty to z kłącza są, nie z cebulek Zobaczymy co to będzie, może jakiś liliowiec?
Co do malowania, to kochana wiem coś o tym też, bo sama prawie pomalowałam cały nasz dom i tapetowałam. Przyjeżdżałam po pracy i do 21 malowałam Ale wiesz co? Jak się ma nadmiar pieniędzy można wynająć firmę, ale to już tak nie cieszy, jak świadomość, że wszystko się własnymi rękami zrobiło To samo dotyczy ogrodów. Jedni z moich sąsiadów mają piękne rośliny, pięknie wypielęgnowany ogród, ale oni są tylko posiadaczami, bo wszystko robi za nich firma
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anusia 21:36, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Marta to jest pierwsza warstwa. Drugą polecę wałkiem. Ktoś mi tak doradził, że na takie pierwsze gruntowanie najlepiej pędzlem ale niestety strasznie męczące.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 21:37, 18 kwi 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AnnaCh napisał(a)

Chwast to to na pewno nie jest, bo były to takie małe ładne cebulki, teraz wiem, że hosty to z kłącza są, nie z cebulek Zobaczymy co to będzie, może jakiś liliowiec?
Co do malowania, to kochana wiem coś o tym też, bo sama prawie pomalowałam cały nasz dom i tapetowałam. Przyjeżdżałam po pracy i do 21 malowałam Ale wiesz co? Jak się ma nadmiar pieniędzy można wynająć firmę, ale to już tak nie cieszy, jak świadomość, że wszystko się własnymi rękami zrobiło To samo dotyczy ogrodów. Jedni z moich sąsiadów mają piękne rośliny, pięknie wypielęgnowany ogród, ale oni są tylko posiadaczami, bo wszystko robi za nich firma


Hi, hi to tak jakby tylko wynajmowali ten ogród.:
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AnnaCh 21:39, 18 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Warmia napisał(a)
Hi, hi to tak jakby tylko wynajmowali ten ogród.:

No mniej więcej tak
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Warmia 21:40, 18 kwi 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anusia napisał(a)
Marta to jest pierwsza warstwa. Drugą polecę wałkiem. Ktoś mi tak doradził, że na takie pierwsze gruntowanie najlepiej pędzlem ale niestety strasznie męczące.


Wiem Aniu coś o tym Dzielna jesteś.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
GosiaJoanna 21:43, 18 kwi 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
U mnie dzisiaj wszystkie warunki atmosferyczne były deszcz, grad, piękne słońce i wiatr oraz bardzo zimno brrrrrrrrrrrrrrr



____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Anusia 21:45, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AnnaCh napisał(a)

Chwast to to na pewno nie jest, bo były to takie małe ładne cebulki, teraz wiem, że hosty to z kłącza są, nie z cebulek Zobaczymy co to będzie, może jakiś liliowiec?
Co do malowania, to kochana wiem coś o tym też, bo sama prawie pomalowałam cały nasz dom i tapetowałam. Przyjeżdżałam po pracy i do 21 malowałam Ale wiesz co? Jak się ma nadmiar pieniędzy można wynająć firmę, ale to już tak nie cieszy, jak świadomość, że wszystko się własnymi rękami zrobiło To samo dotyczy ogrodów. Jedni z moich sąsiadów mają piękne rośliny, pięknie wypielęgnowany ogród, ale oni są tylko posiadaczami, bo wszystko robi za nich firma


Niestety na malarza mnie nie stać, więc prawie wszystko robimy sami. Z drugiej strony chciałabym przyjść tylko z walizką i wprowadzić się na gotowe bo ja już nie mam na to zdrowia. Wprowadzamy się wcześniej by nie tracić czasu na wyprawy i dłubać wtedy będziemy do póżnych godzin.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:47, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
GosiaJoanna napisał(a)
U mnie dzisiaj wszystkie warunki atmosferyczne były deszcz, grad, piękne słońce i wiatr oraz bardzo zimno brrrrrrrrrrrrrrr





Gosiu oprócz gradu to dzisiaj było i u nas podobnie. Róże wypuszczają listki a Twoje?
____________________
Skandynawia po krzyżacku
GosiaJoanna 21:49, 18 kwi 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Moje również Własnie ogladam na TTV Usterke i ciesze się że mam w domu fachowca bo jak przyszłaby mi taka ekipa do malowania co w tym programie to chyba bym ich pogoniła hehehe
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Anusia 21:56, 18 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
GosiaJoanna napisał(a)
Moje również Własnie ogladam na TTV Usterke i ciesze się że mam w domu fachowca bo jak przyszłaby mi taka ekipa do malowania co w tym programie to chyba bym ich pogoniła hehehe


Limki też wypuszczają bardzo powoli, warzywnik leży odłogiem bo oprócz pietruszki nic nie posiałam;/
Ja już nie oglądam, ręce opadają patrząc na takich mistrzów
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies