Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Agatek 13:27, 10 maj 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Czyli dobrze, że nie mam tulipków
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
ziele 13:58, 10 maj 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
No, z tym bym się nie zgodziła Ale nie jesteś rozczarowana nietrafionymi zakupami. To fakt
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Anusia 22:14, 10 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
hanna_ryszkowska napisał(a)
Witaj Aniu,
Czytam, że jesteś już po przeprowadzce. Na pewno wszystko powoli się ułoży. Ja przeprowadzałam się 3 lata temu do domu po rodzicach. Miałam na głowie kapitalny remont wewnątrz i na zewnątrz. W tym roku rewolucjonizuję ogród. Mnie też czasem przeraża ogrom prac, które na dokładkę muszę wykonać sama. Przyjęłam taką metodę, że robię to co muszę, a jak czegoś nie muszę, to czekam, aż mi przyjdzie ochota, żeby to zrobić . I zwykle przychodzi i wtedy ta praca sprawia mi radość.

Pozdrawiam
Hania


Witaj Haniu, dzięki że do mnie zajrzałaś Twoja metoda jest dobra tylko nie wiem czy sprawdzi się u mnie Przeprowadzka mnie pokonała. Częściowo moje akumulatory zostały naładowane więc dalej będę działała wewnątrz i na zewnątrz A masz swój wątek? Bo nie wyświetla się, pozdrawiam serdecznie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:18, 10 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AnnaCh napisał(a)
No niestety z cebulkami to już tak jest, że wiadomo co się kupiło jak już wyrośnie.
I tak jest ślicznie, choć nie po myśli



Dzięki Aniu kupiłam je jesienią na rynku, więc nie ma się czemu dziwić. W tym roku zainwestuję troszkę w cebulowe a może czosnki ? Też mi się podobają
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:23, 10 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)
Kupiłam w sklepie tulipany białe pełne - mam białe ale nieciekawe, kupiłam białe - mam czerwone. Pech? Za to kupiłam pełne i z igiełkami na płatkach na początku marca ze sklepu internetowego i dostałam dokładnie takie jak zamawiałam. Miałam szczęście?


Właśnie byłam u Ciebie no i rzeczywiście niektóre zakupy są nie trafione. Wszystko zależy od sprzedawcy jak uczciwy to bubla nie wciśnie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:25, 10 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Agatek napisał(a)
Czyli dobrze, że nie mam tulipków


Agatko tulipany są piękne nie ważne czy żółte czy w innym kolorze. Tylko ja się nastawiłam na czerwone a tu taka niespodzianka
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Mysza 23:52, 10 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Moje tulipanki też zamiast różowych są żółte.Są śliczniutkie
A najbardziej lubię zapach tulipanów.
Gratki na 100
____________________
Gosia
Anusia 07:02, 11 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dzięki Gosiu. Moje żółte mają ładniejsze kształty jak te czerwone. Zgadzam się żółte też są śliczne
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:04, 11 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Leciuchno w zbliżeniu Zdjęcie zrobione wczesnym rankiem


____________________
Skandynawia po krzyżacku
Enya73 09:23, 11 maj 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Aniu. Zaintrygowała mnie nazwa Twojego wątku i tak tu trafiłam. Uwielbiam Skandynawię oraz taki styl we wnętrzach. Ciekawa jestem bardzo, jak urządziłaś swój domek.
Widzę, że jesteś na początku drogi do pięknego ogrodu. Jeśli lubisz kolor żółty, czerwony i pomarańczowy w ogrodzie, to mogę się z Tobą podzielić kilkoma roślinkami z mojego bujnego już w tej chwili ogrodu. Podaj na priv adres, musiałabyś pokryć jedynie koszty wysyłki, a roślinki oczywiście gratis Jeśli Cię taka propozycja interesuje, to daj znać

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies