Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

jankosia 23:07, 27 kwi 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
ren133 napisał(a)


No no zaraz się okaże, że to bardzo popularne drzewo na O jest a chłopaki się śmiali


Tu się nie ma co śmiać. Sama mam mirabelki i też myślę o założeniu z nich żywopłotu. Wysieję spady do rowku i powinno zadziałać Mam miłe wspomnienia z tymi śliweczkami. Jak byłam mała to mieliśmy pod blokiem sad. Pewnie taki zdziczały bo prawie same mirabele tam rosły. Ile to się życia tam spędzało! A potem jakaś mądra głowa wymyśliła że to idealne miejsce dla rekreacji dla mieszkańców i... wycięli wszystko, teren zrównali i założyli"park". Nie widziałam nikogo na tej pustyni pośród metrowej wielkości patyczków... Ech to uszczęśliwianie ludzi...
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Madzenka 23:10, 27 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Niesamowity ten wgłębnik!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
as226 01:05, 28 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Kochana wow, cudownie pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Agatek 09:43, 28 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
ren133 napisał(a)


Dziękuję magnolio
eM już się oswoił z nowymi drzewami już nie marudzi ... nawet zaczyna mu się podobać

no faceci już tak mają, że najpierw dla zasady są na nie a później podoba im się
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Makao_J 12:36, 28 kwi 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Te świdośliwy na prawdę duże są i ładne. Bardzo bardzo mi się podobają. Muszę poważnie się zastanowić czy wsadzić u siebie klona na pniu czy może jednak ŚŚ.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Luteczka 14:13, 28 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Reniu, szkoda, że Cię w sobotę nie będzie

a mirabelkę też sobie posadziłam, taki sentyment z dzieciństwa

Bez ławeczek we wgłębniku też kiedyś do Ciebie zajadę bo mi się bardzo podoba twój ogród a nie ma to jak na żywo oglądać

Ja też zapraszam na kawkę
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
AgataBC 16:48, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Chciałam napisać, że byłam wczoraj po bukszpany ale widzę, że Ty już po zakupach
Moje źródło też jest w tej chwili częściowo wstrzymane, na około rok, dwa bo młode muszą podrosnąć i się zagęścić. Poza tym prawie wszystkie bukszpany w mszycach.. Prosiłam tą Panią, żeby stożki wyprowadzała bo ma większość kulek. Takie mniejsze można jeszcze kupić. No ale takie wielkie jak kupiłaś to by musiała z prywatnych zasobów wykopać. Aż ciekawa jestem czy by się zgodziła. Może za dobrą cenę? Ile dałaś za swoje? Ja nie miałam kasy więc przywiozłam tylko jeden stożek i dwie kulki. Po resztę może pojadę jeszcze w połowie maja.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
ren133 22:51, 28 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)


Tu się nie ma co śmiać. Sama mam mirabelki i też myślę o założeniu z nich żywopłotu. Wysieję spady do rowku i powinno zadziałać Mam miłe wspomnienia z tymi śliweczkami. Jak byłam mała to mieliśmy pod blokiem sad. Pewnie taki zdziczały bo prawie same mirabele tam rosły. Ile to się życia tam spędzało! A potem jakaś mądra głowa wymyśliła że to idealne miejsce dla rekreacji dla mieszkańców i... wycięli wszystko, teren zrównali i założyli"park". Nie widziałam nikogo na tej pustyni pośród metrowej wielkości patyczków... Ech to uszczęśliwianie ludzi...


Ale za to teraz możesz sobie u siebie stworzyć taki sad mirabelkowy z takim aerałem to nawet dużo większy niż ten z blokowiska
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:52, 28 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)
Niesamowity ten wgłębnik!


Dziękuję Marzenko
Trochę pracy nas jeszcze czeka ale na pewno jest już bliżej końca
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:53, 28 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
as226 napisał(a)
Kochana wow, cudownie pozdrawiam


____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies