Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Pęchcinie u Szmitów 11 lipca 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Pęchcinie u Szmitów 11 lipca 2015

ewa_k 05:18, 13 lip 2015


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
Sebek napisał(a)
Weź trzy - dla efektu trzeba sadzić grupami



Tak to prawda Sebek, tylko żebym to stosowała!!!, nawet jak kupię trzy to zdarza mi się sadzić je w różne miejsca niestety, a potem żałuję i przesadzam ciągle.
Jestem ta z lewej, ślad że byłam, bo na zdjęciu grupowym mnie nie ma,

Miło było zamienić z Tobą kilka słów.
____________________
Ewa
05:26, 13 lip 2015
jeszcze nie było zdjęć z drona ...ono może być ciekawe
Madzenka 06:50, 13 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)


Marzenko jestem na 90% pewien, że to był grab bo się przyglądałem, ale byłem bardziej zachwycony wielkością i idealnym uformowaniem.

Teraz żałuję, że nie zrobiłem dla Ciebie zdjęcia pewnego buka purpurowego, ale tak się nim zachwycałem, że nie pomyślałem nawet o zdjęciu. Wielki ekran tak 2,5x2,5metra i na dodatek można było go chyba nabyć
Może ktoś ma zdjęcie wielkiego ekranu z buka, który stał w ogromnej donicy po drodze do ogrodu?


W oczekiwaniu na zdjęcia z drona bardzo dziekuje za info o stożku. Własnie takie zamierzam meic na tyłach domu, moje formuje 3 rok i na razie małe, ale ten na zdjeciu jest boski. Wklejcie proszę to zdjęcie do watku o grabach
Gocha świetny ten buk! Dzieki za zdjęcie
Łuki takiego buka tez w kilka lat wyhodujesz. Ja za sprawa Danusi wycielam budleje i wsadziłam 8 purpurowych bukow, ktore formuję na plaskie ekrany od roku... Pewnie jeszcze z 4 lata poczekam na efekt taki jak na fotce z bukiem
Kupuj, nie zastanwiaj się, bo gdy rozepniesz buka za rok bedziesz miał juz wąska przesłonę. Buka kupisz za 100 zł, wazne aby był w miarę młody ale wysoki z miękkimi gałazkami, ktore mozna rozpiąć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kindzia 08:26, 13 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
My dopiero dotarliśmy do Zabrza i od razu do pracy, zdjęcia jeszcze w aparacie

Dziękujemy, bardzo dziękujemy za przemiłe spotkanie. Danusi za zorganizowanie tego rocznicowego zlotu, Gospodarzom za rewelacyjne przyjęcie, Wam wszystkim za cudowne chwile i Chłopakom za towarzystwo w podróży

Do zobaczenia znowu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
grupa_trzyma... 11:54, 13 lip 2015

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Ależ to było spotkanie! Powtórzę za innymi: szkoda, że mnie tam nie było!
Ogród przepiękny! Na zdjęciach widać jak potrzebne są takie spotkania - wszyscy tacy radośni i uśmiechnięci. Pozdrawiam nowych i starych forumowiczów.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
malkul 12:29, 13 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ależ sie Was fajnie ogląda.
Widac że Wasze buzie były szczęśliwe i był to bardzo przyjemnie spędzony czas

AnA- zupełnei inaczej sobie Ciebie wyobrażałam Śliczna Pani

____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kaisog1 13:25, 13 lip 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
WItajcie Mam nadzieje, że nikogo nie zaraziłam...

Chciałam podziękować Danusi, Witkowi, Michałowi, Państwu Szmitom i wszystkim Ogrodowiczanom za przecudownie spędzony czas. Żałuje tylko, że trzymałam sie na uboczu i nie ze wszystkim mogłam sie nagadać jak to za zwyczaj robie na spotkaniach Mam jednak nadzieję, że będzie jeszcze okazja.

Chciałam także napisać, że zazdraszczam grupie łódzkiej cudnych ogrodowiskowych chustek

Całuję Was wszystkich mocno!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 13:38, 13 lip 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Troszke zdjęć...

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 13:40, 13 lip 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nasza zawsze uśmiechnięta Szefowa i Witek, który nie chciał cobym mu zdjęcie zrobiła



Danusia miała różowe kaloszki a Michał różowe okulary

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 13:42, 13 lip 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Przecudowne bukiety~!



Danusia z podarkami i w chuście od grupy łódzkiej
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies