Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Mary 16:13, 28 lut 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Witaj Asiu. Miło było Cię poznać.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
nawigatorka 16:41, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Witaj dziekuje za patyczki.jutro ida do ziemi.dzis mialam inne zajecie ktore nie moglo czekac.zaraz o nim napisze.
Ciebie rowniez bylo milo zobaczyc,tym bardziej ze jestes jeszcze tak swieza forumowiczka.kto jeszcze nie byl w ogrodzie bez roweru zapraszam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
gusiarz 16:49, 28 lut 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Czytam o jajku i cofam, i cofam, i cofam, by je zobaczyć i.... bombowo to wygląda! Zapodała koleżanka fajnego pomysła ... bo mam podobne, ale trochę mniejsze i beziowe... Czas go pomaziać na szarawo i wiosenną świeżyznę do niego wsadzić. Moje jajo nie jest gipsowe a ceramiczne, więc i na polu* może stać


* na polu = na dworze
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
kamila66 16:52, 28 lut 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Asiu miło było Cię poznać
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
nawigatorka 17:03, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mialy dzis przyjechac serby.i przyjechaly ostatnie sadzilam rok temu bez tygodnia.z tego samego zrodla.wysokosc 2 metry.

Teren byl juz przygotowany,dolki wykopane bo wiedzialam na jakie bryly sie przygotować,wiec choc nie bylo to w planie zaraz je posadzilismy i zajelo to mala chwilke.w zeszlym roku kopanie dolkow,aadzenie,podlewanie posprzatanie zajelo mi caly dzien. Teraz jestem madrzejsza.
Jutro jeszcze uprzatne teren i je przywiaze by wiatr ich nie wyginal.

W zeszlym roku bylo tak
Wschod

Zachod



I dzis gdy przybylo 10 sztuk
Wschod

Zachod
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:05, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kolejny sezon serbami zaczety.
Docelowo bedziemy potrzebowali jeszcze ok 8 szt.
Co ciekawe to serby z tego samego zrodla,a te rosnace u nas od roku maja znacznie glebszy zielony kolor.widac dobrze im u nas.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:08, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
gusiarz napisał(a)
Czytam o jajku i cofam, i cofam, i cofam, by je zobaczyć i.... bombowo to wygląda! Zapodała koleżanka fajnego pomysła ... bo mam podobne, ale trochę mniejsze i beziowe... Czas go pomaziać na szarawo i wiosenną świeżyznę do niego wsadzić. Moje jajo nie jest gipsowe a ceramiczne, więc i na polu* może stać


* na polu = na dworze
haha
Wiem czym jest pole ale moze komys tlumaczenie sie przyda
Jajo recxnie robione wiec gipsowe.wielkanoc zastanie nas szybciej niz sie spodziewamy.jaja mile widziane
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:09, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kamila66 napisał(a)
Asiu miło było Cię poznać

Nawzajem Kamilo o wyjatkowej nazwie watku
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:15, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A i jeszcze obciac hortki mi sie dzis udalo i wyskubac jakies 80 % ID.
Wyznaczalam tez z M poziomy obrzezy jednej rabaty a u nas to koszmarna praca bo nawet tam gdzie wydaje sie ze jest super rowno okazujebsie ze nie jest....
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 17:24, 28 lut 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Okazałe te serby kupiliście, napisz od razu ile od siatki i od siebie je posadziłaś, wiesz, że teraz mnie to interesuje
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies