Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 18:33, 27 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)
Mówię o tych srebrnych donicach. Przed ostatnie zdjęcie na tej stronie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6302-gardenia-2016?page=11

Powiem Ci szczerze ze one dawaly tak po oczach,ze cokolwiekby do nich wsadzic to i tak wszyscy widzieliby tylko donice.a gdyby staly w sloncu to by chyba oczy wypalilo.dla mnie spora przesada.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 19:14, 27 lut 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Fotki z Gardenii obejrzałam. Na pewno było warto pojechać nawet po to by sie poznać i spotkać. Może kiedyś
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Kuba 19:51, 27 lut 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Hej Asia! Miło było Cię uściskać
I jeśli tego ktoś jeszcze nie wie to wam powiem że Nawigatorka jest śliczną i delikatną dziewczyną nikt by nie podejrzewał że potrafi tonę ziemi przerzucić
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 20:11, 27 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)
Fotki z Gardenii obejrzałam. Na pewno było warto pojechać nawet po to by sie poznać i spotkać. Może kiedyś

Pewnie ze warto.moze zawiedzeni sa Ci,ktorzy bardziej na miejsce zakupów niz wystawe liczyli.ale spotkanie zawsze mile
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:17, 27 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
Hej Asia! Miło było Cię uściskać
I jeśli tego ktoś jeszcze nie wie to wam powiem że Nawigatorka jest śliczną i delikatną dziewczyną nikt by nie podejrzewał że potrafi tonę ziemi przerzucić
i nawzajem Ewa.bardzo bylam Ciebie Ciekawa i okazalas sie tak jak podejrzewalam przemiła osoba
Z ta slicznoscia to przesadzilas ale charakter oceniasz trafnie,bo ja taka wrazliwa dusza w gruba skore i miesnie ubranaale ziemie przewalam w tonach to nie klamstwo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 20:20, 27 lut 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Grubej skóry nie zauważyłam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Zagajanka 21:11, 27 lut 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Asiu, dzięki za spotkanie i mile spędzony wspólnie czas!
Mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce.
22 maja w Wojsławich jest RODOmania, myślę, że to dobra okazja na kolejny zlot O.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Sebek 21:11, 27 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nawigatorka napisał(a)

Na targach bylam chwile po 9.a nie naleze do osob ktore musza wszystko zobaczyć i dotknac zdjecia zaladowslam wracajac do domu a daleko nie mam

Gardenia co roku podobna choc zawsze cos ciekawego mozna wyszukac.zalezy czego kto szuka.ja glownie na spotkanie jechalam. Cos ciekawego znalazlam do domu ale na razie ciii... jak sie uda to pokaże.

A tak ogolnie to ja lubie ogladac tam drzewa-wielkie,dorodne.zawsze zastanawiam sie tylko co sie z nimi dzieje po targach,jak znosza to kilkudniowe przegrzanie... ja bym je tam przygarnela


ciii!
Jak tam murki?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
blyxa 21:51, 27 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
nawigatorka napisał(a)

Moze trzeba zapytac czy chce,to jak znajdzie chwile pomoze.moj M tez nie zawsze zachwycony w trakcie przewalani ton ziemi,piaski,kamieni...ale ciesza go efekty i radosna zona

Bardziej chodzi o bark czasu i o częste wyjazdy służbowe. No, ale nie będę w Twoim wątku prywatnych żali wylewać

Dzięki za zdjęcie z Gardenii z instalacją wodną! Pożądam postawić ją u siebie w ogrodzie, choć zupełnie nie mam gdzie
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
nawigatorka 22:28, 27 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
Grubej skóry nie zauważyłam

Bo ubrana
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies