Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

ren133 21:27, 27 wrz 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
leon60 napisał(a)
bez spawania
https://pl.pinterest.com/pin/383861568222803755/


mega
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
polinka 22:08, 27 wrz 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
Melduję że molinie posadzone i tym samym dobiłam do 200 sztuk no i trochę czosnkowym już zakopanych


200 szt.?? To będzie rewelacyjny widok na wiosnę
Dobrze pamiętam, że ogólnie wszystkich będziesz miała 1180szt.?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 22:11, 27 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)
No nieeee....
no co
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:12, 27 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


mega
pokazałam M i stwierdził że spoko
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:13, 27 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


200 szt.?? To będzie rewelacyjny widok na wiosnę
Dobrze pamiętam, że ogólnie wszystkich będziesz miała 1180szt.?
bardzo dobrze pamiętasz.pomyslilas się o 3 ale trochę zmieniłam przebieg ścieżki i mam jeszcze jeden plan który trochę zmniejszy ich ilość jeśli wejdzie w życie.
Na wiosnę to będzie pusto zupełnie.teraz też je mało co widać.czasu im trzeba
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jankosia 22:17, 27 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Asia, czy w milionie twoich pinów wala się jakiś który mógłby mi pomóc ogarnąć setki plastikowych (ale potrzebnych przecież) doniczek? Mąż ma mnie już dosyć bo mu garaż zawaliłam i lada dzień dostanę nakaz eksmisji Muszę się wynieść na zewnątrz z czym się da. Mam "kącik" ogrodnika więc nie musi być stylowo. Wystarczy że wygodnie w wyciąganiu i wkładaniu i żeby wiatr nie rozwalał... Tłumaczę mu że jak samochód stoi na zewnątrz to i się przewietrzy i umyje jak deszcz popada, ale znasz facetów? Nie dociera normalnie A nie mogę naciskać bo zacznie się dopominać o wiatę a tam moje drewno rozwalone Miałabyś coś na temat?

Fajnie się było przez chwilę chociaż zobaczyć To był twój em? Przy nim jakaś cichsza jesteś
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
nawigatorka 22:21, 27 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jankosia napisał(a)
Asia, czy w milionie twoich pinów wala się jakiś który mógłby mi pomóc ogarnąć setki plastikowych (ale potrzebnych przecież) doniczek? Mąż ma mnie już dosyć bo mu garaż zawaliłam i lada dzień dostanę nakaz eksmisji Muszę się wynieść na zewnątrz z czym się da. Mam "kącik" ogrodnika więc nie musi być stylowo. Wystarczy że wygodnie w wyciąganiu i wkładaniu i żeby wiatr nie rozwalał... Tłumaczę mu że jak samochód stoi na zewnątrz to i się przewietrzy i umyje jak deszcz popada, ale znasz facetów? Nie dociera normalnie A nie mogę naciskać bo zacznie się dopominać o wiatę a tam moje drewno rozwalone Miałabyś coś na temat?

Fajnie się było przez chwilę chociaż zobaczyć To był twój em? Przy nim jakaś cichsza jesteś

Ale o którego pytasz?
Jak o tego najprzystojniejszy to moj
Cichsza? Wiesz Ogrodowisko towarzystwie takie wygadane że czasem warto zamilknąć
A i Ty na forum znacznie bardziej wyglądana

Co do doniczek to mam rade,bo i mój M ich nie lubi.pozbyć się.i zaraz urosniesz w jego oczach
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 22:23, 27 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

Co do doniczek to mam rade,bo i mój M ich nie lubi.pozbyć się.i zaraz urosniesz w jego oczach

uczyniłam to miesiąc temu działa
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
jankosia 22:26, 27 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Nie pomagacie W szczycie rozmnażania nie mam prawie w ogóle zapasowych a to znaczy że są mi potrzebne Teraz jak powysadzałam co mogłam... zrobił się kipisz

Ja się słabo socjalizuję w dużych grupach
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
nawigatorka 22:26, 27 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)

uczyniłam to miesiąc temu działa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies