Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

amelia_b 20:45, 22 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Asiu strach do ciebie wieczorem zaglądać, zawału można dostać,ile ton żwirku dziś rozsypałaś? Ale trzeba przyznać że robi się super,teraz już mogę sobie te połacie trawy z bagien wyobrazić
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 20:55, 22 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Ja też zazdroszczę, byłam Olu dziś w Twoich okolicach, lało cały dzień!
a odwiedziny byly? Ja jeśli zabladze kiedyś w tamte strony nieomieszkam jeśli Ola mnie wpuścić w swe porogi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:59, 22 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Asiu strach do ciebie wieczorem zaglądać, zawału można dostać,ile ton żwirku dziś rozsypałaś? Ale trzeba przyznać że robi się super,teraz już mogę sobie te połacie trawy z bagien wyobrazić
o to super że już czegoś można się domyślić.po prawej Wielka płachta bo trawa ma wycnic pod Serby na wiosnę. Na tyle będą cis. A od traktu będą odchodziły pasy.
Przyznam Ci się że nie rozsypałam nic... Wszystko w barkach mojego M.przegonil mnie bo trochę pociągająca jestem (nosem znaczy) a że mi się to nie zdarza to sytuacja jest kryzysowa na szczęście można było przyczepy (całe 4 sztuki czyli 12 ton) wsypywac już w krawężniki więc wystarczyło przesłać a nie przewozić rączkami ręcznie.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 21:01, 22 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Nie Asiu, odwiedzin u Oli nie było, rodzinne strony męża tylko, ale polecam Ci Asiu Bieszczady to i do Oli blisko
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 21:02, 22 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Nie Asiu, odwiedzin u Oli nie było, rodzinne strony męża tylko, ale polecam Ci Asiu Bieszczady to i do Oli blisko
nio właśnie tam mnie jeszcze nie było...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 21:03, 22 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
o to super że już czegoś można się domyślić.po prawej Wielka płachta bo trawa ma wycnic pod Serby na wiosnę. Na tyle będą cis. A od traktu będą odchodziły pasy.
Przyznam Ci się że nie rozsypałam nic... Wszystko w barkach mojego M.przegonil mnie bo trochę pociągająca jestem (nosem znaczy) a że mi się to nie zdarza to sytuacja jest kryzysowa na szczęście można było przyczepy (całe 4 sztuki czyli 12 ton) wsypywac już w krawężniki więc wystarczyło przesłać a nie przewozić rączkami ręcznie.
Zdrówka życzę, dobrze że trochę lżej było i że pogoda wam dopisała
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 21:05, 22 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
nio właśnie tam mnie jeszcze nie było...
To planuj,najpiękniejsze są jesienią
____________________
Pogubiłam się po drodze
wiklasia 21:08, 22 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
nawigatorka napisał(a)
antracytowa że stali.dziękuję.cieszę się że się podoba.też ja lubimy


ach, daltonizm to u nas cecha wrodzona; choć ponoć kobiety są tylko "nosicielkami" i kolory powinny widzieć i rozróżniać.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
ren133 21:31, 22 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
No to mialas akcję!!!
A ten kamień to ma jakąś nazwę? bo wydaje mi się, że jest taki jak mój przy tarasie i jaki chcę zrobic pod ścianką i na froncie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:34, 22 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)
a odwiedziny byly? Ja jeśli zabladze kiedyś w tamte strony nieomieszkam jeśli Ola mnie wpuścić w swe porogi


a jakie to strony?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies