Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

amelia_b 16:34, 03 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
jo jeśli taki klimat tu widać to mnie to bardzo cieszy
Firanke zrobisz sama.masz maszyny do szycia? Ja ci prawda gwiazdy wycielam mega dziurkacze ale ręcznie też mozna
mam maszyne, czego ja nie mam nawet poł modrzewia mam od sąsiada na ścianę, he he i gwiazdy tylko że czarne duże papierowe ja w podobnym klimacie w tym roku krąże, tylko ja jeszcze w proszku
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 16:35, 03 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


A ja właśnie taki na drzwi chciałam ale myślałam, że to gdzieś w połowie grudnia należałoby zrobić żeby świerk wytrzymał Piękny ten wianek))))
dzięki.to jodła więc będzie trwała. Eukaliptus lekko podkręca liście ale też będzie wyglądał dobrze.jedynie chyba bawelnie wilgoć może zaszkodzić.może ktoś wie?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:39, 03 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


No i co my teraz możemy zrobić po tym co Ty pokazałaś?))))))
No i co napisać ... bo to że jesteś zdolna i masz gust to już tyle razy tutaj powiedziano
Szacun

PS A propos wianka ... na jakim podkładzie robiłaś?
jak to co? dekorować.cieszyć się tym.
Bardzo dziękuję za każdym razem taki komplement cieszy tak samo bardzo.
Co do podkładu to zabij ale sprzedaje wszystkie swoje patenty...a jakby nie było to poniekąd moja praca.Ten zatem zachowam dla siebie jedynie powiem że to coś nie oczywistego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:42, 03 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
mam maszyne, czego ja nie mam nawet poł modrzewia mam od sąsiada na ścianę, he he i gwiazdy tylko że czarne duże papierowe ja w podobnym klimacie w tym roku krąże, tylko ja jeszcze w proszku
to uszyjesz w 20 minut.
Modrzew piękny.ja mam w tym roku nad stołem i nad kominkiem olsze czarna.przytargalam że spaceru w zeszłym tygodniu nawet nie wiedziałam po co.ale mi się podobała. Nawet nie wiedziałam co to za drzewo ale Internet pomógł
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 17:11, 03 gru 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
przepiekne twoje święteczne ozdoby są!!!!!!!!!!!!!!
wianki oba cudne
i świecznik ogromny

i u mnei w tym roku ta sama zielenina co u ciebie ino bawełny u nas brak
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
lindsay80 17:18, 03 gru 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Edyto niezmiernie to miłe co piszesz.każdy lubi słyszeć takie słowa.ale odsłon pięknych dekoracji na forum będzie jeszcze wiele.sama na nie czekam.i wiem że i Ty polubilas te zabawę więc i na Ciebie czekam z niecierpliwością a święta ważna że z moją rodziną


Oczywiście, że rodzina najważniejsza, ale i ten klimat dekoracji na pewno umili czas świąt.

Amarylisy masz cudne, jak kupowałaś to już było widać, że będą 2 lub 3 pędy?

A i dzięki Tobie już wiem co to za drzewo z malutkimi szyszkami, mam też jego gałęzie.

Dziś wracając ze sklepu wypatrzyłam jemiołę, dwa dni temu wiało u nas mocno i połamało trochę gałęzi, oczywiście musiała być moja - jeszcze takiej gigantycznej nigdy nie miałam

A dekoracje już zaczęłyśmy robić, na razie choinki z katalogów, bo moja córa się wkręciła i koleżanki chce obdarować, więc składamy te kartki do znudzenia
____________________
Tu ma być ogród :)
17:23, 03 gru 2016
obejrzałam dekoracje ...gwiazdkowe firanki zapamiętałam

PS. moje jedna gwiazda musi mi wystarczyć
MirellaB 17:35, 03 gru 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Asia wszystko super, ale najbardziej podobają mi się amarylisy i firanka z gwiazdek. Maszyny nie mam, bo nie szyję, nawet nie wiem co to za urządzenie co gwiazdki nim robiłaś i z czego są te gwiazdki? Kurcze szkoda, że nie mogę takiej firanki zrobić, bo to akurat by mi pasowało.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 17:36, 03 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
przepiekne twoje święteczne ozdoby są!!!!!!!!!!!!!!
wianki oba cudne
i świecznik ogromny

i u mnei w tym roku ta sama zielenina co u ciebie ino bawełny u nas brak
wiesz Gosiu ze w minimalistycznych dekoracjach jesteś mistrzynia wiecvzteoje mile słowa cieszą bardzo.
Wianek wisi już na bramie i wygląda fajnie.
Świecznik fakt duzy wyszedł.ale co tam koszt jakieś 25 zł za malowanie
Zielenine szczególnie eukaliptus uwielbiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:39, 03 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Oczywiście, że rodzina najważniejsza, ale i ten klimat dekoracji na pewno umili czas świąt.

Amarylisy masz cudne, jak kupowałaś to już było widać, że będą 2 lub 3 pędy?

A i dzięki Tobie już wiem co to za drzewo z malutkimi szyszkami, mam też jego gałęzie.

Dziś wracając ze sklepu wypatrzyłam jemiołę, dwa dni temu wiało u nas mocno i połamało trochę gałęzi, oczywiście musiała być moja - jeszcze takiej gigantycznej nigdy nie miałam

A dekoracje już zaczęłyśmy robić, na razie choinki z katalogów, bo moja córa się wkręciła i koleżanki chce obdarować, więc składamy te kartki do znudzenia

Gdy amerylis kupiłam była gola cebula. Bez liści i pędów.stoją już chyba trzy tygodnie.teraz zaczyna pękać pąk. Iloscnpedow to traf. Białe były tylko cztery więc dużego wyboru nie było
Też masz olsze.no widzisz.ja przynajmniej się dendrologiczne doksztalcilam a też tak sypie Ci nasionami.
Mija córka za to dziś szyła sobie torebkę...i muszę przyznać że ja mając 5,5 roku chyba nie miałam takich umiejętności
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies