Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

siakowa 21:25, 22 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
chyba tak zrobie. Muszę zatem na klosownice polować
ciesze sie ze moje wtracenie sie przydalo
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:48, 22 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
Asiu inspirka Ivo mi się podoba ale skoro ice dance tam nie bardzo to rzeczywiście może kłosownica na całości i w tym gdzieniegdzie jeżówki i rozchodnik. będzie super!
piszesz że w pozostałych brzozach będzie irga tzn że gdzie je jeszcze masz?bo ja znam Twój ogród jakbyśmy sasiadkami były i wydawało mi się że masz tylko jeden zagajnik brzozowy? zwozilaś pamietam brzozy przyczepką

starszy zagajnik jest po prawej stronie traktu a młodszy po lewej. To wlasnie te brzozy z przyczepki, trawnik pod mimi być nie może bo kosic nie spoosob. W tle będą cisy jeśli przeżyją
To masz planik to te kropki na gorze po lewej stronie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:49, 22 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)
ciesze sie ze moje wtracenie sie przydalo
czasem najprostsze najmniej oczywiste. Tak na prawdę już któryś sezon rozsadz tam klosownice i jezowki ale muszę jeszcze pozbyć się kilku roslinn i poszerzyć swoje rozmnażanie roślinne
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Agi2006 10:34, 23 cze 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
nawigatorka napisał(a)
bo jest w lesie


Ale chyba nie koło mnie Szukam jej od roku....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
nawigatorka 19:28, 23 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Agi2006 napisał(a)


Ale chyba nie koło mnie Szukam jej od roku....
zapraszam do nas
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AniMa 11:48, 24 cze 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
To i ja się do Ciebie po kłosownicę wybiorę : u nas a ni w lesie a w ogrodniczym to wielkie oczy robią
Asiu jak będziesz na spacerze w lesie to cyknij zdjęcie takiej rosnącej w naturalnych okolicznościach
Fotka w locie - nieziemska nie ma co Ja mam lek wysokości jak wchodzę po ażurowych albo szklanych schodach a co dopiero takie coś. W samolocie to zdrowaśki za każdym razem klepię jak nigdzie indziej
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
nawigatorka 13:38, 24 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AniMa napisał(a)
To i ja się do Ciebie po kłosownicę wybiorę : u nas a ni w lesie a w ogrodniczym to wielkie oczy robią
Asiu jak będziesz na spacerze w lesie to cyknij zdjęcie takiej rosnącej w naturalnych okolicznościach
Fotka w locie - nieziemska nie ma co Ja mam lek wysokości jak wchodzę po ażurowych albo szklanych schodach a co dopiero takie coś. W samolocie to zdrowaśki za każdym razem klepię jak nigdzie indziej
ok fotne przy okazji. Ona w lesie niepozorna bo mała zazwyczaj. Ale w ogrodzie to już potrafi się rozbujać i ma z 60 cm średnicy i sięga do kolan
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:38, 24 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A kiedyś na grupie traw na fb pisali ze nieczęsto w lasach spotykana wiec u mnie to chyba szczescie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AniMa 11:12, 27 cze 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
No ja się nie dziwię wcale, że ona właśnie w lasach obok Ciebie rośnie. Ja na swoim grzybobraniu ogrodowego rozchodnika znalazłam a kłosownicy niet
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
nawigatorka 13:11, 27 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AniMa napisał(a)
No ja się nie dziwię wcale, że ona właśnie w lasach obok Ciebie rośnie. Ja na swoim grzybobraniu ogrodowego rozchodnika znalazłam a kłosownicy niet
serio w lesie? Pewnie się wysiał. Klosownice nie tylko w naszych terenach znajduje. Mam nawet fotkę ale to później wstawie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies