Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Kasia_CS 21:05, 29 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Fajny masz swój klimat.. bije taki spokój od Twoich przestrzeni..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Johanka77 21:09, 29 kwi 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Mam 7 ulubionych ogrodów na ogrodowisku. Ale Wasz jest zdecydowanie na pierwszym miejscu! Jest cudowny i jest dla mnie wielką kopalnią inspiracji.

Właśnie ułożyłam sobie w głowie swój własny ranking
Ciasno straszznie na tym podium od tych "ex equo"
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
nawigatorka 21:20, 29 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)

Właśnie się zastanawiałam, czy w najbliższych dniach skorzystasz z leżaczka, czy jeszcze masz cała listę rzeczy, które zamierzasz tworzyć w ogrodzie No to miłego wypoczywania, zasłużyłaś jak nikt
na liście jedna rzecz już tylko. no może dwie no i codzienna praca w ogrodzie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:20, 29 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)


Ja dziś pryskałam rodka topsinem.
Polecę jutro trzcinniki i bukszpany też.
u mnie własnie te rośłiny dostały+róze po drodze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:22, 29 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kasia_CS napisał(a)
Fajny masz swój klimat.. bije taki spokój od Twoich przestrzeni..
o to chodziło by ogród był "nasz" miło czytac o tym spokoju.wieczorem tak jest - my odpoczywamy, dzieciaki śpią...ale w dzień to żywy organizm
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:27, 29 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)
Mam 7 ulubionych ogrodów na ogrodowisku. Ale Wasz jest zdecydowanie na pierwszym miejscu! Jest cudowny i jest dla mnie wielką kopalnią inspiracji.

Właśnie ułożyłam sobie w głowie swój własny ranking
Ciasno straszznie na tym podium od tych "ex equo"

teraz to mnie zawstydziłaś...serio. nie spodziewałabym się nic a nic.
chyba własnie uniosłam się kilka centymetrrów nad łóżko i dobrze bo spalone plecki czuć nadmiernie ściskam
Przyznam, przy okazji, że kiedyś gdy odwiedzały nas różne osoby i zapraszane siadały na tarasie czasami słyszeliśmy: o, a wy w ogrodzie lubicie coś robić? teraz nie ma nikogo, kto by o tym nie wspomniał, nie zawiesił oka i choćby był największym roślinnym abnegatem nie westchnął do widoku jaki natura nam dała, a troche podrasowaliśmy to daje dużo satysfakcji
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Johanka77 21:44, 29 kwi 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
nawigatorka napisał(a)


Przyznam, przy okazji, że kiedyś gdy odwiedzały nas różne osoby i zapraszane siadały na tarasie czasami słyszeliśmy: o, a wy w ogrodzie lubicie coś robić? teraz nie ma nikogo, kto by o tym nie wspomniał, nie zawiesił oka i choćby był największym roślinnym abnegatem nie westchnął do widoku jaki natura nam dała, a troche podrasowaliśmy to daje dużo satysfakcji


Tak, to jest wielka przyjemność!
Ja w młodości byłam abnegatem ogrodowym. Z Mamą na działkę nie chodziłam nigdy... A już na pewno nie grebać w ziemi...
Jak to człowiek u siebie się zmienia. I dla siebie
Ogród uszlachetnia.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
nawigatorka 21:46, 29 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)


Tak, to jest wielka przyjemność!
Ja w młodości byłam abnegatem ogrodowym. Z Mamą na działkę nie chodziłam nigdy... A już na pewno nie grebać w ziemi...
Jak to człowiek u siebie się zmienia. I dla siebie
Ogród uszlachetnia.
ładnie powiedziane dobrze ze miałaś wybór czy idziesz czy nie ja też dzieciństwo swędziałam na działce rodzicow i nie znosiłam tego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Agi2006 12:34, 30 kwi 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
U mnie było dokładnie tak samo CUUUUDnie u Ciebie Asia a grujeczniki jak by byłe w koralikach. Niesamowite mają listki...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
eVka 12:52, 30 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
nawigatorka napisał(a)
ładnie powiedziane dobrze ze miałaś wybór czy idziesz czy nie ja też dzieciństwo swędziałam na działce rodzicow i nie znosiłam tego

Hehe, tez mam takie wspomnienia, mieliśmy wielki ogród warzywny, dostarczaliśmy warzywa do restauracji i kupa pracy była. Nie nawidziłam tego, dopiero od dwóch lat pokochałam pracę w ziemi
Wobec powyższego nie zmuszam córki do pomocy w ogrodzie, jak będzie chciała to sama przyjdzie
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies