Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Juzia 10:12, 21 wrz 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
nawigatorka napisał(a)

Dzieki wielkie zmian na minus nie dalo by rady przeprowadzic-gorzej byc nie moglo


Ciebie nie podejrzewam....ale ogólnie to się da zrobić gorzej niż było
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 10:30, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Malgosik napisał(a)
piękna metamorfoza
u mnie trawnik jeszcze gorszy

Dziekuje
ja swojego nie nazywam trawnikiem-to trawa łąkowa wysiana zaraz po przeoraniu i zagrabienieu załej działki zaraz na poczatku.

Podobno trawnik powinien zajmować 10% powierzchni, reszta rabaty. u mnie na razie jest odwrotnie. ale jak juz dojdę do tych 10 %, czyli do 300m2 trawnika, to ja juz o niego zadbam. no chyba, że będę juz za stara
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:30, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)


Ciebie nie podejrzewam....ale ogólnie to się da zrobić gorzej niż było

Mówi - ja zdolna jestem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 10:33, 21 wrz 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
macham
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 10:38, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
macham

odmachuje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Malgosik 10:41, 21 wrz 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
nawigatorka napisał(a)

Dziekuje
ja swojego nie nazywam trawnikiem-to trawa łąkowa wysiana zaraz po przeoraniu i zagrabienieu załej działki zaraz na poczatku.

Podobno trawnik powinien zajmować 10% powierzchni, reszta rabaty. u mnie na razie jest odwrotnie. ale jak juz dojdę do tych 10 %, czyli do 300m2 trawnika, to ja juz o niego zadbam. no chyba, że będę juz za stara


właśnie
ja też chcę najpierw założyć rabaty, oplewiać by było mniej chwastów, które mogą się wysiać na trawnik i wtedy trawę zaoram i założę od nowa z automatycznym nawadnianiem
____________________
Ogród na glinie
Margo 11:32, 21 wrz 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Pierwszy raz chyba widze Twój dom w całej okazałości, bardzo mi sie podoba
Fajnie rozwiązaliście kwestię różnicy terenu, wiele pracy za Wami. Podziwiam ludzi, którzy z niełatwego terenu potrafia wyczarować cudo, a Wam się udało I zaczynam żałować, ze mój ogród płaski jak stół....
____________________
Gosia
nawigatorka 11:55, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Malgosik napisał(a)


właśnie
ja też chcę najpierw założyć rabaty, oplewiać by było mniej chwastów, które mogą się wysiać na trawnik i wtedy trawę zaoram i założę od nowa z automatycznym nawadnianiem

Obysmy obie doszly do tego etapu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:01, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Margo napisał(a)
Pierwszy raz chyba widze Twój dom w całej okazałości, bardzo mi sie podoba
Fajnie rozwiązaliście kwestię różnicy terenu, wiele pracy za Wami. Podziwiam ludzi, którzy z niełatwego terenu potrafia wyczarować cudo, a Wam się udało I zaczynam żałować, ze mój ogród płaski jak stół....

Cudo dla okreslenia naszego ogrodu to chyba przesada.ale i tak bardzo dziekuje nie zaluj plaskiego terenu, moze to.ciekawie wyglada,ale pracy,wymyslania,pieniedzy kosztowalo duuuuzo... jeszcze musimy na wiosne poprawic zachodnia strone,bo tam nie zrobilismy murow oporowych tynkowanych tylko betonowe (nie.wiem co nas pokusilo) i nie dosc ze wygladaj okropnie to jeszcze zaczynaja sie pochylac pod naporem ziemi po deszczach.wiek kolejna.rewolucja bedzie. Ale wtedy bede znow pokazywac to miejsce bo plan nasadzen juz jest
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:42, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Posadzilam dzis troche sadzonek Id.to odrosty tych,ktore trafily w nogi grabow,a pochodza z rabaty,ktora przestanie istniec gdy powstanie nowy mur oporowy w miejsce betonowych plyt. Zostaly juz tam tylko bukszpanowe kule.
Nowe miejsce dla ID to zagajnik brzozowy.na razie nie ma co tam ogladac,ale tworze tam takie duze plamy zadarniajacych roslin glownie z wlasnych sadzonek.licze na dluga jesien i powodzeniew przyjeciu sie


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies