Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:26, 21 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
tusiawka napisał(a)
Tyle stron do nadrobiena, ale co się dziwić jak takie fajne przed/po pokazałaś.
Super zagospodarowałaś te skarpy, a trudny teren stał się atutem.

Dziekuje tym bardziej ze to naprawde trudny temat.kto ma skarpy ten wie. Ciesze sie z Twojej wizyty-czy to pierwszy raz? Tak czy owak mam nadzieje ze moje lany trawy i graby dorownaja kiedys Twoim pięknością
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lojalna_ 08:10, 22 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zawsze ja czytam kolejne wpisy i zachwyty z niecierpliwoscia przewracam te kartki )) gdzie to jest ooooooooo jest pieknie ogrom pracy i cudny efekt )

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
nawigatorka 08:22, 22 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lojalna_ napisał(a)
Zawsze ja czytam kolejne wpisy i zachwyty z niecierpliwoscia przewracam te kartki )) gdzie to jest ooooooooo jest pieknie ogrom pracy i cudny efekt )


Kazde slowo pochwaly na wage zlota, motywacja dla M do murowania wglebnika niezbedna swoja droga dlaczego u nas praca w ogrodzie to w.polowie.praca przy betoniarce?

Spotkamy sie w niedziele?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Ensata 08:24, 22 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Bez linijki!!!!! Nie godzi się
____________________
W kolorze blue
leon60 08:35, 22 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ensata napisał(a)
Bez linijki!!!!! Nie godzi się

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 20:41, 22 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ensata napisał(a)
Bez linijki!!!!! Nie godzi się

Masz racje ide poprawic z linijka
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:43, 22 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)


Olka Ty sie nie smiej bo wiadomo ze i Ty linijke w torebce obok sekatora nosisz
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:22, 23 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jakby cos to sie nie lenie
Wczoraj dwa traktory wowozily nasza kupe darni powiekszana od 4 lat-cala,gleboka przyczepa wyjechala.

Wlasnie dzis dzielny M przekopal spora rabate,znaczy przyszla rabate.a nie bylo latwo bo to w miejscu gdzie dawniej byl staw,zasypany przez nas gruzem i zasypany niestety gliną.nie musze chyba mowic jak sie tak kopie...

Poza tym przeprowadzam kolejne betonowe testy plyt,chyba juz z 12 zrobilamo roznej fakturze,kolorze... szukam zadowalajacego efektu,a ja wymagajaca jestem

I cos dla oka

Artemis sie nie poddaje




A jezowki Coconut lime zaczynaja drugie lepsze zycie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 21:35, 23 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Pochwal się jak już znajdziesz to czego szukasz jeżówka boska,moje babcine już padły pozdrawiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 21:51, 23 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Pochwal się jak już znajdziesz to czego szukasz jeżówka boska,moje babcine już padły pozdrawiam

Metoda foli okazała się nie do końca trafiona jak dla mnie - beton sie troche odparzał co wpływało negatywnie na jego wygląd i trwałośc. Poza tym powierzchnia powstawała zbyt szklista, a przez to jak na beton nienaturalna. i trochę było widać załamania foli utrwalone w betonie

Poza tym mieszanka jaka była w przepisie Łukasza dawała zbyt bury kolor, jak dla mnie nieszary i za ciemny. Ale dziś chyba odkryłam jak go zmienić.

Ile jeszcze prób przede mną? nie wiem ale się nie poddaje.

na razie odkładam na chwilę temat, bo musze szybko przygotować teren pod nową rabtę bo sadzonk rozchodników czekają na posadzenie, później Wojsławice i później wróce do betonu. obmyslam też sposób ich montażu.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies