Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:36, 08 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jalos napisał(a)


Hmmm, nie wiedzialam, że da się wydrukowac po kawałku i planowałam inaczej tez wzor pozyskać.

Ja też staram się jak najwczesniej, na początku grudnia, dekorować dom na świeta, bo po świętach te ozdoby już tak nie cieszą, ultuje z nich magia jaką niosą Swięta Bożego Narodzenia.
Najpóźniej pojawia się u mnie choinka, ale lubię gdy mam ją 7-5 dni przed Wigilią.


Jak sie chce to sie da ale ja uzylam edytorskiego programu do tego.jakis graficzny i chwila czasu tez wystarczy.
Z ozdobami mam podobnie.czasem nawet choinki pozbywami sie przed sylwestrem. Wyjatkowo w ubieglym roku mialam dlugo bo tak mi sie podobala


Przy okazji opowiem o zwyczaju z mojej wsi-niedaleko w lesie mamy prywatna plantacje choinek.co roku w niedziele przed wigilia umawiana jest godzina na którą wszyscy zainteresowani przyjezdzaj i wycinaja sobie wybrane choinki i placa (20zl) wlascicielowi.kazdy swoja oznacza, a pozniej ci,ktorzy przyjechali traktorem dostarczaja kazdemu pod dom. Fantastyczna atmosfera i mile spotkanie.czy bedzie tak i w tym roku zobaczymy.

Dodam jeszcze,ze kiedy sie przeprowadzalismy 4 lata temu (17 grudnia) bylo juz po wycinaniu choinek i nie znalismy tego zwyczaju.ale sasiedzi mieli uszykowany dla nas piekny swierk
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 06:51, 09 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Asiu a jak ma sie Hammeln teraz, podrosła jeszcze, czy ma ok 40 cm? Gdybys mogła zrobic jej aktualne zdjecie byłabym dozgonnie wdzieczna

Swietna tradycja choinkowa w Twej wsi.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 10:54, 09 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dla Marzeny - rozplenica Hameln sadzonka,taka sama po roku i dzis po ok poltora roku od posadzenia.na szczescie na chwile przestalo lac i udalo sie zrobic fotke.wysokosc 70,szerokosc metr



____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Dominika11 11:00, 09 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
nawigatorka napisał(a)
Przy okazji opowiem o zwyczaju z mojej wsi-niedaleko w lesie mamy prywatna plantacje choinek.co roku w niedziele przed wigilia umawiana jest godzina na którą wszyscy zainteresowani przyjezdzaj i wycinaja sobie wybrane choinki i placa (20zl) wlascicielowi.kazdy swoja oznacza, a pozniej ci,ktorzy przyjechali traktorem dostarczaja kazdemu pod dom. Fantastyczna atmosfera i mile spotkanie.czy bedzie tak i w tym roku zobaczymy.

Dodam jeszcze,ze kiedy sie przeprowadzalismy 4 lata temu (17 grudnia) bylo juz po wycinaniu choinek i nie znalismy tego zwyczaju.ale sasiedzi mieli uszykowany dla nas piekny swierk
fajny zwyczaj bardzo fajni sąsiedzi
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
leon60 14:29, 09 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)
Nasz Rydolf w trakcie produkcji-jeszcze przed szlifowaniem i malowaniem.Ola dzieki za.motywscje i rady wyrzynarka dala rade

superrrr Rudolfy się mnożą co mnie bardzo cieszy
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ewa004 14:53, 09 lis 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Mojego Rudolfa córcia odręcznie na płycie narysowana, bez szablonów
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
malkul 15:02, 09 lis 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
rudolf ok ale ja i tak zachywcona jestem betonami te rury obok renifera mnie zmiotły
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
15:17, 09 lis 2015
a z czego ten RUDOLF...to tektura jet czy sklejka? nie umiem rozpoznać
nawigatorka 15:41, 09 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dominika11 napisał(a)
fajny zwyczaj bardzo fajni sąsiedzi

Owszem fajny. Ttlko w tym roku plantacja otoczona tasma i nie wiem.czego sie po tym spodziewac... ale w razie czego pojde juz sobie swoje drzewko wybrac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 15:41, 09 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)

superrrr Rudolfy się mnożą co mnie bardzo cieszy

Dobrze ze nie jest opatentowany.dzieki Ola
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies