Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 10:47, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Luki napisał(a)
Ufff dobrze, że wczoraj troszkę czytałem na bieżąco bo miałbym problem nadrobić
W sprawie pnączy nie pomogę, ale za to mogę powiedzieć, że pergola będzie miała ładne proporcje
Gdyby tak te metrowe fragmenty zrobić w tym stylu.

Oj znam ro znam ale dziekuje.pomysle bo musi to grac z pozostalymi metalowymi elementMi wokol.domu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:50, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
margaretka3 napisał(a)
Dzięki, Kasiu! Kolejna zdolna dziewczyna Muszę spróbować

Kasia juz mnie wręczyła-dzieki.
Polecam vikol rozcienczony woda.schnie ok 24 h.polecam lampki z ikei na baterie za 10 zl .odpowiednia dlugosc i wiele mozliwosci zastosowania.ale i inne sie sprawdza.moje wygladaja tak
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
margaretka3 11:09, 26 lis 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Skrzętnie notuję ale ładne! Jak bardzo klej rozcieńczyć? Po to żeby sie lepiej rozprowadzał?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
lindsay80 11:35, 26 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ale super te obrazki i cotton balls - ja kupowałam, że też nie mam takich zdolności.
____________________
Tu ma być ogród :)
siakowa 12:04, 26 lis 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
asia one są z jakieś muliny, nitki do haftowania? bo włóczki maja włoski zwykle. Próbowłam kiedyś z wł€czki i ze sznurka i efekt mnie nie zadowalałm a muliny jakoś nigdy mi nie mam okazji kupic
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 12:06, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
margaretka3 napisał(a)
Skrzętnie notuję ale ładne! Jak bardzo klej rozcieńczyć? Po to żeby sie lepiej rozprowadzał?

Robilam chyba jeden fo jeden.niebmoze byc na pewno glutow kleju.pamietaj by mocno zwiazac balony a najlepiej zrobic zapas bo przez noc z niektorych powietrze uchodzi a wtedy nie wychodzi.ja maczalam caly balon i troche odciskalam nadmiar
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:07, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
ale super te obrazki i cotton balls - ja kupowałam, że też nie mam takich zdolności.
masz tylko jeszcze nie odkrylas postery tez moje w koncu typograf jestem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:08, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)
asia one są z jakieś muliny? bo włóczki maja włoski zwykle. Próbowłam kiedyś z wł€czki i ze sznurka i efekt mnie nie zadowalałm a muliny jakoś nigdy mi nie mam okazji kupic

Kordonek -jest bardziej woskowany i tam kilonetry tej nici trzeba a mulina ma 8 metrow. Ja w pasmanteri to twa razy w tygodniu jestem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 12:09, 26 lis 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Robilam chyba jeden fo jeden.niebmoze byc na pewno glutow kleju.pamietaj by mocno zwiazac balony a najlepiej zrobic zapas bo przez noc z niektorych powietrze uchodzi a wtedy nie wychodzi.ja maczalam caly balon i troche odciskalam nadmiar

można tez sznurek czy z czego tam robisz zamoczyć i już takim mokrym nakręcać ale to bardziej brudne choć sprawdza się gdy masz gęściejszy klej
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 12:11, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)

można tez sznurek czy z czego tam robisz zamoczyć i już takim mokrym nakręcać ale to bardziej brudne choć sprawdza się gdy masz gęściejszy klej

Ale ja owijam np na kanapie i zrobienie gestej kulki troche trwa.wieczorem psyrykne jak swieca
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies