Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 20:08, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
Ja bym na nim spała ślicznie wygląda

Nie powiem co M wymyslil ze mozna na nim robic ciezki i mocny
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:09, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AlKa napisał(a)
Boski jest... Ja bym chyba na nim bała sie cokolwiek postawić
Jak miałam świeżo wyremontowaną łazienkę, to móm eM sie śmiał, że na długo nam wystarczy bo kazałam mu iśc się umyć do drugiej.

Dziekuje.dzieciom chyba pozwole jesc na kanapie bo ona przed wymiana
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:12, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
ale ładnie! stół piękny. Z czego in jest?- to drewno pod olejem? Świetny ten krzyżak pod blatem.
Białe krzesła pasują bardzo.
I ceglana, biała ściana...- to coś co bardzo lubię, bo jest surowe ale ciepłe

Dzis widzialam troszke Twojego pieknego wnetrza wiec milo mi ze o naszym tak piszesz to potrojny matowy lakier.olej mam na schodach... nie komentuje. Krzyz i sciagacze-wszyscy jak slyszeli ten pomysl to pukali sie w glowe.a ja mysle ze to caly urok.nawet pan slusarz stwierdzil ze choc nie rozumial to teraz podziwia.a cegla z lokalnego odzysku.prawdziwa.pol lata ja szorowalam trzy lata temu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:13, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
i pomocnik do sofy piękny!
I okna jakie masz cudne!

Bo umyte dwa dni temu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:13, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
He he he trzeba ochrzcić
koniecznie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 20:13, 04 gru 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
olej na schodach nie bardzo ???
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 20:18, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
olej na schodach nie bardzo ???

Stolarz od stolu (inny niz od schodow) stwierdzil ze olej na schodach to pomylka.u mnie sa po prostu tragicznie brudne.widac wszystko.nawet kazda krople czytej wody.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 20:25, 04 gru 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)

Dzis widzialam troszke Twojego pieknego wnetrza wiec milo mi ze o naszym tak piszesz to potrojny matowy lakier.olej mam na schodach... nie komentuje. Krzyz i sciagacze-wszyscy jak slyszeli ten pomysl to pukali sie w glowe.a ja mysle ze to caly urok.nawet pan slusarz stwierdzil ze choc nie rozumial to teraz podziwia.a cegla z lokalnego odzysku.prawdziwa.pol lata ja szorowalam trzy lata temu


my mamy taką ściankę w sypialni. Kilka miesięcy zbieraliśmy, sępiliśmy, odkupowaliśmy stare cegły. bardzo ją lubimy.

Schody to trudne miejsce, dobrze że piszesz, odpuszczę sobie rozważania o stopniach pod olejem
____________________
leon60 20:32, 04 gru 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

Stolarz od stolu (inny niz od schodow) stwierdzil ze olej na schodach to pomylka.u mnie sa po prostu tragicznie brudne.widac wszystko.nawet kazda krople czytej wody.

schody jeszcze przed nami więc dobrze wiedzieć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 20:48, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)


my mamy taką ściankę w sypialni. Kilka miesięcy zbieraliśmy, sępiliśmy, odkupowaliśmy stare cegły. bardzo ją lubimy.

Schody to trudne miejsce, dobrze że piszesz, odpuszczę sobie rozważania o stopniach pod olejem

my sami wybieralismy z walącego się budynku opuszczonego gospodarstwa za zgoda właściciela. czyściłam drucianą szczotką itp a na końcu myjką. potem murowanie, malowanie i jest. cegła będzie u mnie jeszcze w 2 miejscach ale juz w formie klinkieru o który kiedys Olę pytałam

ja przez rok schodów nie miałam a jedynie budowlane schody po których wszyscy bali sie chodzić poza nami. ale gdy starsza córka zaczęła się wspinac a miała 8 miesięcy musielismy zrobić ostateczne. a i tak do poprawki...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies