Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Madzenka 22:44, 04 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Stół zachwycający! Znakomicie współgra z całością.


Muszę podumać jak przekonać M do pobielania mojego

Nie kusi cie czasami dodać koloru? Sezonowo? Ja ciagle cos zmieniamy moim domu i podziwiam Cie za taka konsekwencje.


Ps. Mam schody od 5 lat bielone i lakier matowy i tez do generalnego remontu... A podłogą olejowaną jestem zachywcona
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ren133 22:45, 04 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)

Szybka staram sie byc a jak bombki?


Zrobione czarna i szara a córcia pomarańczową wyszpilkowała i ... kupiona włóczka na wianek i bombki ... podobają mi się takie "cieplutkie" jak zrobiła Ola i Edytka i Ty oczywiście
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
nawigatorka 22:50, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Stół zachwycający! Znakomicie współgra z całością.


Muszę podumać jak przekonać M do pobielania mojego

Nie kusi cie czasami dodać koloru? Sezonowo? Ja ciagle cos zmieniamy moim domu i podziwiam Cie za taka konsekwencje.


Ps. Mam schody od 5 lat bielone i lakier matowy i tez do generalnego remontu... A podłogą olejowaną jestem zachywcona

jakos przekonasz Marzeno kiedys myslalam nad kolorem w dodatkach-mocnym jak u Ciebie-np turkus,zolty... ale nie mialam odwagi.dodaje je do dekoracji dla innych,w pokojach corek jest kolor choc tez w okreslony sposob i ciesze sie ze nie daje sie skusic. Tak chyba nam dobrze. Tylko sofa jest... nie powiem kiedys bedzie inna

Chcialm Cie wlasnie o te schody zapytac.a co jest nie tak? Rysuja sie? A masz taki full bialy czy przecierany jak nasz stol? Moje robili niby super fachowcy a... to jedna z naszych nielicznych na szczescie rzeczy "nieudanych".ale musze powiedziec ze normalnie sie ich wstydze...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:52, 04 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


Zrobione czarna i szara a córcia pomarańczową wyszpilkowała i ... kupiona włóczka na wianek i bombki ... podobają mi się takie "cieplutkie" jak zrobiła Ola i Edytka i Ty oczywiście

Moglas kupic welne w pasmanteri - taki juz gotowy material jak gdyby albo welniany komin tez sie sprawdza super.
A bombki papierowe podziwiam ale pytalam o te ktore dokupilas do wianka.masz juz plan?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 23:52, 04 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

Ilono fajnie znalezc takie miejsce i przyznam ze zazdroszcze ze komus powodzi sie taki biznes.bo to ladnie wyglada ale latwe nie jest.nie ukrywam ze gdybym mogla laczyc pasje z praca byloby super.ale jak na razie to zarabiam na waciki ludzie podziwiaja takie produkty ale kupuja sporadycznie niestety.
A kule dostalas?

Jeszcze nie. Podobno nie było. Mam pytać za tydzień i aż się boję tam zajechać żeby z czymś nie wyjść Chciałam nawet porobić zdjęcia tego miejsca żeby Ci pokazać ale jakoś tak chyba głupio by to wyglądało. Wyobraź sobie, ze jak tam zajechałam to akurat tworzył się olbrzymi wianek z dziesiątek różnej wielkości bombek w kolorach: biel - serbro- blady, pudrowy róż i czerń. Jedne były z połyskiem inne całkowicie matowe. No oniemiałam jak to zobaczyłam a jeszcze bardziej jak spytałam o cenę: 450zł (!!!). Było to realizowane pod konkretne zamówienie. O innych dekoracjach i ich cenach nawet nie wspominam...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:05, 05 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
O, i dotarłam do stołu... No pięknie po prostu! Aż nie wiem co napisać
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
lindsay80 00:32, 05 gru 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
inag napisał(a)

Jeszcze nie. Podobno nie było. Mam pytać za tydzień i aż się boję tam zajechać żeby z czymś nie wyjść Chciałam nawet porobić zdjęcia tego miejsca żeby Ci pokazać ale jakoś tak chyba głupio by to wyglądało. Wyobraź sobie, ze jak tam zajechałam to akurat tworzył się olbrzymi wianek z dziesiątek różnej wielkości bombek w kolorach: biel - serbro- blady, pudrowy róż i czerń. Jedne były z połyskiem inne całkowicie matowe. No oniemiałam jak to zobaczyłam a jeszcze bardziej jak spytałam o cenę: 450zł (!!!). Było to realizowane pod konkretne zamówienie. O innych dekoracjach i ich cenach nawet nie wspominam...


Dokładnie w takich kolorach jak będzie mój wianek do salonu, mój na pewno nie będzie taki okazały, ale też znacznie taniej wyjdzie
____________________
Tu ma być ogród :)
Kuba 05:02, 05 gru 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
waldek727 napisał(a)
Ewo (Kuba).
Nie widziałem jeszcze schodów Asi.
Po przetarciu papierem można by było zakonserwować je np. srebrno-szarym lub białym dwuskładnikowym olejem Magic Oil 2K.


czuję się wywołana, ale nie rozumiem nawiązania poproszę jeszcze raz
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 06:51, 05 gru 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
Znajdz roznice


Asia padłam Jest rewelacyjnie! Piękny stół, elegancki, prosty taki jak Ty.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
leon60 08:04, 05 gru 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
przyszłam się z nów pogapić na perfekcyjne wnętrze
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies