Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 09:09, 14 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dorotka napisał(a)


A nie bardzo wiem jak zakłądać swój wątek


Wschodzisz w Dział "Nasze Ogrody" i od razu pod jego nazwą pisze: Nowy watek.
Klikasz, dajesz nazwę i piszesz.

W swoim podpisie wstawiasz nazwę wątku by można było go łatwo znaleźć. Jak wstawić link w podpisie jest tu: http://www.ogrodowisko.pl/watek/2991-link-w-podpisie
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 09:13, 14 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kuba napisał(a)


A najważniejsze- sto lat z okazji urodzin i samych sukcesów ogrodowych !!!


Dziękuję ślicznie, sukcesy ogrodowe są potrzebne jak najbardziej urodziny co prawda były już jakieś dwa tygodniu temu, ale dobre życzenia to zawsze przyjemna sprawa
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Kamajla 09:48, 14 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Kuba napisał(a)
Sprzętu zazdroszczę- używałaś już? Ja też chcę mieć urodziny Ale moje urodziny to już będzie prawie zima. Może dzień matki- oczywiście jak tatuś zapłaci Są jeszcze jakieś okazje?


Zajączek tuż, tuż
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Borbetka 09:56, 14 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Do bukszpanów kup sobie nożyce owczarskie. Nie ma lepszych. A ten sprzęt, który dostałaś bardzo Ci się przyda do przycinania wąsów trawnikowych. Mój niestety się stępił i nikt nie potrafił naostrzyć tych noży. Muszę kupić część zamienną.
____________________
borówcowy wizytowka
grzeguz 10:12, 14 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 116
Witaj,

Ładnie się zapowiada. Podoba mi się Wasza konsekwencja w działaniu i planowanie wszystkiego od początku.

Będę obserwował.
____________________
Mój ogrodowy bakcyl..................... Wizytówka - Ogrodowy bakcyl
ewsyg 11:22, 14 mar 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Janko. Bardzo ciekawy projekt ogrodu. Z niecierpliwością czekam na przedstawienie jakie dadzą róże. Też jestem ich miłośniczką. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Zagajanka 20:40, 14 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Borbetka napisał(a)
Do bukszpanów kup sobie nożyce owczarskie. Nie ma lepszych.


A wiesz, ze próbowałam takowe w necie znaleźć i nie było? Ale dzisiaj udało mi się je w końcu kupić! pewnie przyjadą w przyszłym tygodniu, to się zabiorę za moje "owieczki"
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 20:52, 14 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
grzeguz napisał(a)
Witaj,

Ładnie się zapowiada. Podoba mi się Wasza konsekwencja w działaniu i planowanie wszystkiego od początku.

Będę obserwował.


Witam również!

Tak naprawdę odbiegliśmy sporo od projektu. Szczególnie jeżeli chodzi o rabaty przy domku: w celu usprawnienia logistyki (czyli koszenia trawnika) zmieniłam ich kształt i zawartość. Do tej pory również nie możemy się zdecydować na instalację pergoli. Ostatecznie nie wiem, czy ją w ogóle postawimy Nie zdecydowałam się tez na osłonięcie tarasu poprzez dużą donicę - szkoda mi było go niszczyć [chociaż i częściowo]. Róż też miało nie być - z założenia ogród powinien był być nowoczesny. Ale moja kokoszka wewnętrzna nie wytrzymała, i teraz mam ich mnóstwo ))
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:00, 14 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
ewsyg napisał(a)
Witaj Janko. Bardzo ciekawy projekt ogrodu. Z niecierpliwością czekam na przedstawienie jakie dadzą róże. Też jestem ich miłośniczką. Pozdrawiam Ewa


Witaj, Ewo, też już tupię nóżką i doczekać się nie mogę co tam z mojej różanki wyrośnie
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:43, 14 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dobra, jak już pokazuję ewolucję naszego ogrodu, to czas pokazać co się w nim działo w trakcie zimy, której, na szczęście/nieszczęście * właściwe zakreślić, prawie u nas nie było w tym roku.

Oszronione trawki i taras w promykach zimnego słońca:





Jedna z naszych ostatnich inwestycji - drewutnia ze schowkiem na narzędzia:



Tu po prawej załapały się moje różyczki, miskanty ML i laurowiśnie:



Zaśnieżone rabatki frontowe:





I rabatka z różanecznikami z widokiem na warzywnik sąsiada:



Brrr. Od samego patrzenia na te zdjęcia robi mi się zimno! Na szczęście prawdziwa wiosna już tuż za progiem
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies