Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

katel 22:45, 06 cze 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Mirko nie wiem które ze zdjęć cytować tak są przepiękne - cudowne miejsce stworzyłaś i masz ogromny dar do zestawiania roślin.

mirkaka napisał(a)
Kasiu zobacz czy to siewki rutewki której nasionka mi wysłałaś, tam gdzie wysiałam takie coś mi wykiełkowało



Hortensja od Ciebie rośnie gipsówka też


To nie jest rutewka - nie wiem co to może być - może jak podrośnie to uda sie zidentyfikować.
Roślinki od Ciebie też dobrze się mają - na bieżąco robię im zdjęcia, tylko ze wstawianiem się nie wyrabiam, hortensja różowa będzie kwitła
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
bacowa 23:13, 06 cze 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Kobitki , a jaką rutewkę siałyście ?.

Mireczka , posadziłam Błękitnego Anioła.On taki mocno blady jest ?

Edit: jaki wysoki twój Leonardo ?, zakupiłam i zastanawiam się czy wzrostem będzie pasował do ND.
zbigniew_gazda 07:21, 07 cze 2018


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Zachwycam się różami. Takie zdrowe i piękne. Pokaż ketmie ha ha ha.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
mirkaka 13:53, 07 cze 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
katel napisał(a)
Mirko nie wiem które ze zdjęć cytować tak są przepiękne - cudowne miejsce stworzyłaś i masz ogromny dar do zestawiania roślin.



To nie jest rutewka - nie wiem co to może być - może jak podrośnie to uda sie zidentyfikować.
Roślinki od Ciebie też dobrze się mają - na bieżąco robię im zdjęcia, tylko ze wstawianiem się nie wyrabiam, hortensja różowa będzie kwitła


Dziękuję Kasiu, chyba to jest dzika jeżyna którą mają sąsiedzi za płotem, bo mam te siewki jeszcze w innych miejscach. Rutewka zatem nie kiełkuje, pewno potrzebowała zimnej stratyfikacji, której nie zrobiłam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:09, 07 cze 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
bacowa napisał(a)
Kobitki , a jaką rutewkę siałyście ?.

Mireczka , posadziłam Błękitnego Anioła.On taki mocno blady jest ?

Edit: jaki wysoki twój Leonardo ?, zakupiłam i zastanawiam się czy wzrostem będzie pasował do ND.


Siałam rutewkę orlikolistną Black Stockings, ale zapomniałam o stratyfikacji zimnej i jak do tej pory nie wzeszła
Błękitny Anioł jest jaśniutki, u mnie są jeszcze inne powojniki, ciemniejsze

Leonardo sięga mi do pasa, tak od 1-1,5m pod koniec lata czasami wypuszcza baty, które jeśli dobrze przezimują, przyginam trochę w poziom, i wtedy jest duuużo kwiecia
Chyba w nogi pod ND to tak, będzie zakrywał jej łyse łodygi
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
malgorzata_s... 14:12, 07 cze 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Róże cudne ale masz talent do łączenia ich z innymi roślinami. Piękne kompozycje
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mirkaka 14:16, 07 cze 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
zbigniew_gazda napisał(a)
Zachwycam się różami. Takie zdrowe i piękne. Pokaż ketmie ha ha ha.


O tej porze jeszcze zdrowe, choć jedna już złapała czarną plamistość

Ketmie, proszę bardzo

Cztery siewki w jednej donicy, ale muszę przesadzić do wyższych jak pisałeś o korzeniu palowym
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:17, 07 cze 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Róże cudne ale masz talent do łączenia ich z innymi roślinami. Piękne kompozycje


Gosiu, ja tylko eksperymentuje, przesadzam, przesadzam , czasami coś fajnego wyjdzie czasami nie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
gobasia 14:56, 07 cze 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Mirko jestem zachwycona Twoim ogrodem...pieknie i kolorowo

Słyszalam o takiej uprawie pomidorów,powiesz( napiszesz ) jak to się sprawdziło..
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
mirkaka 15:36, 07 cze 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
gobasia napisał(a)
Mirko jestem zachwycona Twoim ogrodem...pieknie i kolorowo

Słyszalam o takiej uprawie pomidorów,powiesz( napiszesz ) jak to się sprawdziło..


Dziękuję za miłe słowa
Pomidorki mam tak pierwszy raz, napiszę jak zaczną owocować i jak się sprawdziło. Stoją od południowej strony, boję się że ta ziemia w workach zagotuje się, ale im to jakoś nawet odpowiada, nie więdną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies