Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

malgorzata_s... 16:39, 03 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ludwika napisał(a)


Dzięki za inspirację, rozchodniki są do rozważenia, fajnie to wygląda. Ale bardziej kusi mnie opcja nawiązania do tej zrobionej już rabaty - czyli bukszpany i może między nie carexy. Tylko czy bukszpany i carexy dają radę w pełnym słońcu?


Oczywiście że dadzą radę.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
MagdaBaj 17:19, 03 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
No eleganckoniezłe tempo
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Ludwika 20:10, 04 maj 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
rumiankowa napisał(a)
Przepięknie
Mam identyczne krzesła ale po 2 zimach na zewnątrz i pogryzieniu przez kota wymagają gruntownej renowacji


Nasze mają 3 sezon i też już były w fatalnym stanie. Mąż je w weekend lekko przeszlifował, odmalował i prezentują się znowu całkiem fajnie
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
rumiankowa 20:12, 04 maj 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Ooo a czym malował? Bo wyglądają jak nowe
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
Ludwika 21:50, 07 maj 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
rumiankowa napisał(a)
Ooo a czym malował? Bo wyglądają jak nowe


Malował drewnochronem, 2x
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 22:17, 07 maj 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
A u nas ciągle coś się pomalutku dzieje

Od przedwczoraj prowadzę akcję "okorowywania" dużej rabaty po lewej od chodnika. Idzie dość wolno, bo wykładam pod korę gazety, więc muszę to robić etapami, żeby mi wiatr nie rozwiał gazet po całym ogródku Narazie rozsypałam 11 worków ... Więcej narazie nie dam rady, bo muszę czekać aż mąż wykończy taras i zrobi obrzeża z kostki granitowej, żebym mogła dociągnąć do tego ziemię, wyrównać i potem pokryć korą.

No i pod płotem będę okorowywała dopiero jak wsadzę hortensje i miskanty a te będą dopiero za jakiś czas, jak będą na nie finanse.

Dwa kadry z miejsc, które już mogę pokazać bez wstydu

RH C's White

Moje malutkie hostowisko Dostałam od teściowej jedną karpę, podzieliłam od razy na 3 części i po 1,5 tygodnia pięknie się rozrosły


A teraz miejsca, które chciałabym w tym miesiącu zagospodarować. Opisałam wymiary, gdyby coś było nieczytelne, piszcie. Jak już pisałam chciałabym tam Hortensje Limelight, między nie miskanty gracillimusy no i nie wiem, co pod nie, żeby było ładnie cały rok. Myślałam o carexach, ale zastanawiam się też nad niewielkimi thujkami o kulistym pokroju - np. danica. A dopiero pod nimi żurawki czy carexy... Bardzo głupio myślę?

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
malgorzata_s 22:42, 07 maj 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Mnie się koncepcja nasadzeń podoba jeżeli tylko thuje będą miały wystarczającą ilość światła.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Edyta10 07:10, 08 maj 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Ludwiko, podest z mebelkami super
____________________
Ogródek nad jeziorem
ewa004 10:12, 08 maj 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I ja wpadłam sie przywitać
Ściągnął mnie tu tytuł wątku ,ja swój ogródek też nieustannie liftinguję i końca nie widać .
Ja tez mam stary dom i mieszkam na wsi ,ale poszłam w proste linie .
Może tez dlatego ze na inne nie miałam miejsca .
Pozdrawiam i będę kibicować
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MagdaBaj 11:57, 08 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Ile ta kora zmienia szok. Pięknie Ludwika się robi u Ciebie
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies